Кетогенна дієта - це, по суті, дієта з низьким вмістом вуглеводів з високим вмістом жирів. У клінічній ситуації сувора кетогенна дієта буде включати споживання продуктів з низьким вмістом вуглеводів, наприклад 20 або 30 грамів в день. Приблизно стільки ж міститься в одному яблуці.

Дослідження з дієт з обмеженням говорять про те, що таке харчування допоможе знизити апетит, збільшити втрату ваги і поліпшити ризик серцевих захворювань. Висновки вчених не є помилковими. Зростаючі дані свідчать про те, що кето-дієта значно покращує роботу метаболізму. Але дієта "кето" є під забороною у вегетаріанців.
Кетогенный план також вимагає обмеження споживання білка. Якщо ви знаєте макроелементи, ви розумієте, що різка вуглеводів і обмеження білка означає серйозне підвищення споживання жиру. У цьому і полягає справжня кетогенна дієта.

Деякі вчені припускають, що обмеження білка може знизити ризик і продовжити життя людям.

Так що ж означає кетогенный? Назва відноситься до певного типу енергетичної молекули, званому кетоном. Більшість людей завжди перебувають у стані, коли хочеться вжити глюкозу, тобто вони спалюють глюкозу з вуглеводів для отримання енергії. Ви помічаєте, як спалюється підшкірний жир, грунтуючись на тому, що ви його нарощуєте. Суворо обмежуючи вуглеводи і збільшуючи споживання жиру, ваше тіло може перейти в стан "кетоз", а це означає, що замість накопичення відбувається спалювання жиру. Кетоз вважався ненормальним, але він може бути дуже здоровим. Фактично, кетогенні дієти використовуються майже століття для лікування припадків епілепсії.

Популярні новини зараз

Надя Дорофєєва в купальнику показала стрункі ніжки на березі моря: "Стала обличчям…"

Дантес показав, де гуляє на травневі без Дорофєєвої: "Непередавана радість"

Як виглядала Оля Полякова в 20 років: час пощадив співачку, архівні кадри

Slavia змінилася до невпізнання перед розлученням з Дзідзьо: "Море можливостей"

Показати ще

Ще не до кінця зрозуміло, як кетогенна дієта працює на судоми. Але медики стверджують, що судоми подібні "електричним штормів" в мозку, де знаходяться калієві канали, які у відкритому вигляді мають заспокійливу вплив на це електричне збудження.

Це гарна новина для епілептиків. Але як щодо інших?
Дослідження Вестмана припускає, що кетогенна дієта може допомогти в лікуванні ожиріння, діабету типу 2 і жирової хвороби печінки. Але для людей, які страждають від цих станів, а також літніх людей і дітей, кето може мати величезний вплив на споживання поживних речовин і здоров'я. Тому багато фахівців рекомендують застосовувати такий вид харчування тільки після рекомендації лікарів.

Раніше портал "Знай.ua" розповів про те, що вчені з Тель-Авіва виявили, що вживання цукру на початку дня може приборкати бажання їсти його у денний час. Дослідники радять включати білок, тому, якщо ви хочете з'їсти печиво в якості перекусу, додавайте продукти, що містять білок.