Коли погляд іншої людини не дає вам спокою і вам здаєтьс я, ніби вас сверлять просто очима, насправді вам це не здається. Здатність людей негативно пвливати на оточуючих одним лише поглядом називають ще "поганим оком".Серез знаків Зодіаку виділяють чотирьох представників, які можуть серйозно нашкодити тому, про кого погано думають. Це Скорпіон, Близнюки, Риби та Козероги.

Скорпіон

Про те, що Скорпіон володіє гіпнотичним поглядом, багато хто знає не з чуток. Людині, народженому під цим потужним знаком, досить косо глянути на іншого, щоб у того зіпсувалося самопочуття. Якщо ж Скорпіон усвідомлено побажає направити негатив на людину, то останньому залишається тільки молитися. Наслідки можуть бути самими різними: від рядовий хвороби - до страшної аварії. Негативна енергія здатна пробити будь-яку броню, незалежно від статусу і віку. Особливо вразливими виявляються діти ...

Однак до псування вдаються лише особливо мстиві Скорпіони. Інші трансформують свою грандіозну енергію на захист.

Близнюки

Якщо Скорпіони володіють акцентованим поглядом, то Близнюки - майстри гострого слівця. Їх фрази здатні бити на поразку, проникати прямо в підсвідомість людини. При цьому вони ретельно маскують свої стріли за величезною кількістю тексту. Слава самих балакучих людей невипадково закріпилася за Близнюками. Однак в промовах цього повітряного знаку завжди є підгрунтя. Вони або щиро бажають людині всього найкращого, або карають його за щось. Особливо болючими виявляються критичні зауваження знака.
Кожне слово залишає незгладимий слід на самооцінці людини. Після словесної прочуханки у нього не залишається сил взагалі що-небудь робити. Енергія катастрофічно падає, і з'являється висока ймовірність захворіти. Пристріт Близнюків діє саме таким чином.

Козеріг

Козероги також володіють дивовижним даром пристріту. Він у них не такий сильний, як у двох попередніх знаків, однак зіпсувати людині життя все ж може. Базується ж лихе око Козерога на почутті заздрості.
Коли представник земного знака дивиться на красиве життя інших людей, його самого з'їдає жовч образи. Він відчайдушно хоче того ж. Звідси і кар'єрна цілеспрямованість Козерогів: вони прагнуть досягти самих вершин соціальних сходів.Коли ж у Козерога не виходить дістатися до зірок, то він озлобляється на весь світ. Навіть близькі люди можуть стати жертвою його недоброго погляду.

Риби

Надто емоційні представники водної стихії звикли до абсолютному довірі у відносинах. Якщо ж партнер викликає у них підозри своїм лукавими діями, то Риби починають думати про нього погано. Негатив поступово накопичується - і в якийсь момент з усією силою обрушується на людину. Уявні загрози знака мають ту ж силу, що і реальні слова.
Тому кривдник довірливих Риб ніколи не йде від покарання. За обман невинної душі він платить своїм власним здоров'ям. Наприклад, жінка-Риби може запросто помститися за зраду родової псуванням. Для посилення ефекту їй необхідно зануритися в воду (підійде звичайна ванна), і зі сльозами на очах прочитати заклинання. Після праведних слів її колишній стане безплідним або немічним.Однак Риби не відрізняються великою силою волі. Їх закляття діють відносно недовго, і з часом повертаються до адресата. При цьому наносять енергетичний шкоду, істотно б'ючи по самопочуттю знака.Як раніше повідомляв "Знай.ua", астрологи назвали найбільш пристрасні пари за знаком Зодіаку.