Розвідку позиції противника в зоні проведення Операції Об'єднаних сил особисто здійснив командувач ООС Сергій Наєв.

Про це повідомив прес-центр штабу з посиланням на Оперативне командування "Схід" Збройних Сил України у Facebook.

Сергій Наєв провів рекогностування на передових позиціях український військових. Він особисто поспілкувався з воїнами та перевірив їхню готовність до виконання завдань із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації на території Донецької та Луганської областей.

Командувач Об’єднаних сил провів рекогносціювання на передових позиціях

Командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв провів рекогносціювання на передових позиціях підрозділів, які залучені до виконання бойових завдань та перевірив стан готовності підпорядкованих сил і засобів для виконання завдань з забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації на території Донецької та Луганської областей.

Posted by Оперативне командування "Схід" Збройних Сил України on Saturday, 5 May 2018

Варто відзначити, що раніше під час рейду на Донбасі українські військові затримали і взяли в полон проросійського бойовика.

Популярні новини зараз

Філіп Кіркоров на "Євробаченні" попався на плагіаті України: "Сукня Ані Лорак, стиль Лободи"

Ізраїль знищив головний офіс противника одним ударом: димом затягнуло пів міста

Go_A отримали потужну підтримку від конкурентів на Євробаченні: "Удачі Україні!"

В Україні Covid-19 "розігрівається" разом з погодою - МОЗ поділилося статистикою на 15 травня

Показати ще

"Сьогодні, 5 травня 2018 року, під час рейду одним з підрозділів 25 окремого мотопіхотного батальйону 54 окремої механізованої бригади збройних сил взято в полон бойовика 3-го батальйону 7-ї мотострілецької бригади російсько-терористичних військ", – йдеться в повідомленні.

На даний момент бойовика передали співробітникам Служби безпеки України. Військовослужбовці, які брали участь у рейді, отримають нагороди.

"Втрат серед особового складу підрозділу немає", – зазначили в ООС.

Разом з тим варто додати, що введення Операції Об'єднаних сил передбачає обговорення питань щодо районів бойових дій та зон безпеки.

Відтепер усі силові відомства на території проведення Операції Об'єднаних сил будуть підкорятися саме штабу цієї операції, а не Службі безпеки України, як було раніше. Сама операція не передбачає активізації бойових дій, а спрямована на встановлення миру і придушення російської агресії на території Луганської і Донецької областей.

Також у Міноборони оприлюднили межі зони безпеки, прилеглій до району бойових дій. Її межа проходить по лінії: Виноградне, Курахове, Очеретине, Розівка, Волчеяровка, Біла Гора, Новоайдар, Садки, Макарівка, Простяне - вздовж державного кордону, урочище Чернявка - уздовж адміністративного кордону Луганської та Харківської областей, Ольговка - уздовж адміністративного кордону Донецької та Харківської областей, Знаменівка, уздовж адміністративного кордону Донецької та Дніпропетровської областей, Камишеваха - вздовж адміністративної межі Донецької і Запорізької областей, Урзуф -уздовж морського узбережжя, Приморськ.

В зоні безпеки за рішенням командувача Об'єднаних сил можуть створюватися райони обмеженого і забороненого доступу.

Наєв також сказав: "Співробітники СБУ при підтримці правоохоронних органів будуть займатися питаннями правової реабілітації осіб, які були змушені співробітничати з окупаційною владою, але не були причетні до вбивств, насильства. Для тих громадян, які брали участь у злочинах, вихід із ситуації полягає через суд і вирок у відповідності із тяжкістю вчиненого злочину".

Сергій Наєв - що відомо про командуючого Об'єднаних сил

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що блокпости на Донбасі запрацювали за новими правилами.