РФ розцінює початок українською владою Операції Об'єднаних сил в Донецькій та Луганській областях, як "ставку на силове вирішення конфлікту". Про це заявив уповноважений представник Російської Федерації у Тристоронній контактній групі по Донбасу Борис Гризлов. Про це повідомляє інформагенство ТАСС.

"Питання не в заявлених форматах застосування владою України Збройних сил та інших формувань, а в проголошуваній ними ставці на силове вирішення конфлікту на південному сході країни. Основна проблема – відсутність хоч якихось дій з боку України з політичного врегулювання", – зазначив уповноважений представник Російської Федерації Борис Гризлов.

Представник Кремля також додав, що для мирного врегулювання ситуації на Донбасі сторонами конфлікту була розроблена так звана "формула Штайнмайєра". Вона передбачає амністію учасників протистояння з обох сторін і необхідність надання окремим районам особливого статусу.

"Очевидно також, що слова Президента України про початок військової операції викличуть додаткову тривогу у жителів Донбасу і, об'єктивно, сприятимуть подальшому відштовхуванню Донецька і Луганська від України",
– зазначив Гризлов.

Популярні новини зараз

Полякова, Дорофєєва, Боржемська, Гросу, Саніна, Лижичко позмагалися за найкращу фігуру: "Битва сталевих пресів"

Розлучений Дзідзьо погарнішав на очах і розповів Каті Осадчій усе: про колишню Slavia - ні слова

Дружина Холостяка Микити Добриніна Даша Квіткова зізналася, чому не хрестила сина у церкві: "Батюшка дозволив"

Тіна Кароль відповіла на головне питання про Дана Балана: "Нам заважають"

Показати ще

За словами уповноваженого представника Російської Федерації, зміна формату силової операції на Донбасі не може привести до миру в регіоні.

"Росія як посередник у врегулюванні цього конфлікту також сприймає цю риторику як деструктивну, що не веде до миру. Ми вважаємо, що ця риторика спрямована на внутрішнє споживання, причому на споживання дуже вузькими націоналістичними верствами українського суспільства, в найсильнішу залежність від яких, на жаль, потрапило нинішнє українське керівництво. Сподіваємося, що в реальності ця риторика не призведе до загострення збройного протистояння і ніяк не відіб'ється на безпеці жителів районів конфліктної зони", – резюмував Борис Гризлов.

Як раніше передавав портал "Знай.ua", починаючи з 30 квітня 2018 року на Донбасі офіційно закінчується антитерористична операція (АТО) та стартує Операція об'єднаних сил (ООС).