Відсьогодні, 2 серпня, набуває чинності закон про встановлення в багатоквартирних будинках загальних лічильників.

Про це повідомляє Politeka.

Згідно із законом, протягом року, до 2 серпня 2018-го в усіх будинках для нежитлових приміщень потрібно встановити лічильники. Для цього не пізніше, ніж за 2 місяці оператор мереж повинен попередити мешканців або запропонувати встановити прилади обліку самостійно.Усі витрати за встановлення потім оплатять споживачі, оплату між якими розділять порівну та розстрочать на 5 років.

Мешканців зобов’яжуть відповідати за ці лічильники та слідкувати за їх станом. У випадку поломки, ремонтувати чи заміняти лічильники повинен оператор мереж, а відшкодовувати усі витрати будуть споживачі тепла/води.

Популярні новини зараз
Головне за ніч, 21 травня: освідчення в коханні Наді Дорофєєвої, плювок у склянку путіну, виплати в "ДіЯ" і новий кордон з Білоруссю путіну наплювали у склянку на очах у дружини Євгена Кошового з "Квартал 95": "Весь світ кричить" Надя Дорофєєва після розставання з Дантесом зізналася в сильних почуттях до Позитива: "Люблю і хочу" Віталій Кім зник для українців, щоб Володимир Зеленський його не вигнав: "Якщо буду погано працювати..."
Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", українців зобов’яжуть сплачувати за опалення та воду не за показами індивідуальних лічильників, а за загальнобудинковими. Із суми загальних лічильників вирахують показники власних, а різницю розділять між усіма мешканцями.