В Україні презентували нову концепцію реформування поліції, яка передбачає ефективну боротьбу з організованою злочинністю.

Про це повідомила прес-служба Національної поліції України.

Згідно інформації, нововведення представили на спільній робочій нараді керівництва поліції і представників посольства США.

Так, на найближчий час заплановано об'єднання департаментів карного розшуку та кримінальної розвідки. Необхідно це для досягнення максимальної ефективності у боротьбі з організованою злочинністю. При цьому кількість керівних посад скоротять, а кількість оперативників – збільшать.

"Ми пропонуємо, не ламаючи структури кримінальної поліції, ввести основне практичне оперативний підрозділ, який буде займатися основною тактичною задачею – боротьбою з організованою злочинністю", – заявив перший заступник глави Нацполиции, начальник кримінальної поліції В'ячеслав Аброськін.

За словами Аброськіна, основним напрямом роботи департаменту стане боротьба з організованими злочинними групами і кримінальними "авторитетами".

"Злодії в законі" і інша нечисть, які уявили себе "царьками" злочинного світу, раптом забули своє місце і непорушний закон – "Злодій повинен сидіти у в'язниці". Ми повинні відновити цей порядок", – констатував глава кримінальної поліції.

За 11 місяців поточного року підрозділами кримінальної поліції була розкрита та задокументована злочинна діяльність 168 організованих злочинних угруповань, хоча за весь 2016 рік була припинена діяльність 101 угруповання.

Нагадаємо, в центрі Києва вулицю затопило окропом.

Крім того, у Китаї поліція заарештувала няню, яка била дитину. Камери в ліфті зафіксували, що вона стала бити малюка всього через кілька хвилин після того, як попрощалася з його матір'ю.

Дивіться сюжет про поліцію

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", літак з десятками пасажирів впав після зльоту.