Правоохоронним органам залишилося провести вісім експертиз у розслідуванні смертельної ДТП в Харкові, що відбулася 18 жовтня.

Відповідну заяву зробив начальник відділу розслідування злочинів у сфері транспорту СУ ГУНП області Олександр Умніков.

"Протягом місяця проведено великий обсяг слідчих дій та експертних досліджень. Підсумком цієї роботи стало оголошення підозр двом учасникам ДТП: водій автомобіля "Фольксваген" і "Лексус" та обрання їм запобіжного заходу", – нагадав Розумників.

Він зазначив, що на даний момент у слідства є понад 30 свідків, показання яких вже опрацьовані. Крім цього, відео з камер спостереження і алгоритм роботи світлофорів на перехресті вулиць Сумської та провулку Мечникова.

Умніков підкреслив, що матеріали передадуть до суду вже в кінці поточного місяця.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 15 липня: підвищена нервозність, розчарування та невеликі нездужання НБУ готує нові правила використання готівки: що зміниться в гаманцях українців Штрафи впаяють по-повній: податкова попередила про зміни з 1 серпня Навіть комуналку сплатити не зможете: Нацбанк посилив правила грошових переказів
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.uа", 18 жовтня зіткнулися два позашляховика, в результаті чого загинули шестеро пішоходів, а також п'ять осіб постраждали. Поліція затримала передбачувану винуватицю ДТП Олену Зайцеву. Обвинувачення повідомило на суді, що в сечі у неї виявили опіати. Дівчину заарештували на два місяці.

Другого учасника ДТП Геннадія Дронова також посадили в СІЗО до рішення суду. Він оголосив голодування.