Спецпідрозділ поліції КОРД (Корпус Оперативно-Раптової Дії) з'явиться ще в двох областях України – Чернігівській та Вінницькій. Про це під час випуску спецназівців на полігоні в Київській області повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, - передає 5 канал.

Всього в КОРД вже служать 485 спецназівців, а по всій країні їх повинно бути понад 600. Укомплектувати весь загін обіцяють вже до кінця літа. Сьогодні ж сертифікати про завершення курсу підготовки отримали 46 бійців. Крім того, спецпідрозділи отримали сертифікати на 44 автомобілі. Передала документи посол США в Україні Марі Йованович.

"Вас обрали із сотень кандидатів, і ви відбули тижні дуже важкої і напруженої підготовки. І я впевнена, ви зможете тепер захищати Україну. Безпека кожного громадянина України залежить від вас", - сказала вона.

Кожен випуск КОРД відбувається у співпраці з американськими тренерами та колегами з підрозділу SWAT. Керівник Нацполіції України Сергій Князєв запевнив – спецпідрозділ буде повністю оснащено і амуніцією і зброєю.

Популярні новини зараз

Харків'ян "балують" гнилими бананами, дивитися гидко: "За це потрібно платити?"

Фіранка Укрзалізниці не витримала гніву кота: "Знешкодив хр*нь"

Марина Боржемська з дітьми розповіла про стосунки з колишнім чоловіком: "Не маю ярого бажання бачитися"

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

"Ми очікуємо поставку 250 сучасних гвинтівок, і маюємо намір укласти угоду і одержати кілька тисяч сучасних німецьких автоматів, якими будуть користуватися, насамперед, поліція спецназу і патрульна. Саме у цих підрозділів не буде нестачі форменого одягу або засобів, які допоможуть вижити бійцю", - відзвітував Сергій Князєв.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що до кінця цього року в Україні буде створено новий орган – військову поліцію, щоб посилити відповідальність солдатів за злочини. Під час брифінгу це підтвердила помічник міністра оборони України Тетяна Ричкова.

"Ми не зможемо провести жодної реформи військової служби, поки не буде створена військова поліція. У всіх цивілізованих країнах, є подібний орган, і нам треба на них рівнятися", – пояснила вона.

Активно сприяти появі такої структури за зразком НАТО буде і Канада – уряд країни готовий допомогти в реалізації проекту, можемо також розраховувати і на підтримку США.