Республіка Корея готова проінвестувати проект по впровадженню в Україні цифрового зв'язку наступного покоління.

Про це повідомили в прес-службі Мінекономрозвитку за підсумками зустрічі першого віце-прем'єр-міністра України Степана Кубіва з корейським послом Лі Янг Гу і представниками корейської інвестиційної корпорації K-Growth. Інвестори готові розвивати в Україні цифрову інфраструктуру 4G і 5G.

"Обсяги взаємної торгівлі та інвестицій в Україні з боку Республіки Корея поки не є значними і саме час змінити цю ситуацію та виробити ефективну співпрацю. Особливо в сфері розвитку інформаційної інфраструктури для 4G і 5G в Україні", - підсумував результати переговорів Кубів.

Віце-прем'єр розповів, що український уряд вважає пріоритетним у своїй роботі налагодження співпраці з міжнародними партнерами. Корея, за його словами, є визнаним лідером у сфері зв'язку 4G і 5G.

В Україні в кінці 2016 року запускалися проекти робота по розробці мережі 5G. Один з українських операторів мобільного зв'язку спільно з компаніями-виробниками обладнання для цифрового зв'язку заявили про спільну розробку стандартів зв'язку п'ятого покоління.

Популярні новини зараз

У родині Комарова зі "Світу навиворіт" довгоочікуване поповнення, вже відома стать малюка

У страшній аварії загинули батько і донька, Україна в сльозах - "Вбивці нічого не буде?!"

У центрі Києва батько гуляв з мертвим сином у візку: не помітив

Онкохвора Заворотнюк зібрала останні сили на дзвінок Баскову: "Привітати тебе"

Показати ще

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, в Росії надумали взяти під повний контроль всі месенджери. Держдума хоче ідентифікувати всіх користувачів.