Корея підготувала революцію зв'язку в Україні

поділитись
Корея готує інвестиційний проект і запустить в Україні цифровий зв'язок 4G і 5G

Республіка Корея готова проінвестувати проект по впровадженню в Україні цифрового зв'язку наступного покоління.

Про це повідомили в прес-службі Мінекономрозвитку за підсумками зустрічі першого віце-прем'єр-міністра України Степана Кубіва з корейським послом Лі Янг Гу і представниками корейської інвестиційної корпорації K-Growth. Інвестори готові розвивати в Україні цифрову інфраструктуру 4G і 5G.

"Обсяги взаємної торгівлі та інвестицій в Україні з боку Республіки Корея поки не є значними і саме час змінити цю ситуацію та виробити ефективну співпрацю. Особливо в сфері розвитку інформаційної інфраструктури для 4G і 5G в Україні", - підсумував результати переговорів Кубів.

Віце-прем'єр розповів, що український уряд вважає пріоритетним у своїй роботі налагодження співпраці з міжнародними партнерами. Корея, за його словами, є визнаним лідером у сфері зв'язку 4G і 5G.

В Україні в кінці 2016 року запускалися проекти робота по розробці мережі 5G. Один з українських операторів мобільного зв'язку спільно з компаніями-виробниками обладнання для цифрового зв'язку заявили про спільну розробку стандартів зв'язку п'ятого покоління.

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, в Росії надумали взяти під повний контроль всі месенджери. Держдума хоче ідентифікувати всіх користувачів.

Автор матеріалу: 
Александр Майер
Теги: 
цифровий зв'язок, 4G, 5G, інвестиції, мобільний зв'язок
Вибір редакції, Техно
21.04.2018
Журнал "Фокус" оприлюднив рейтинг 100 найбагатших людей України
0
0
00:58 22.04.2018
Відомий історик розкрив всі карти
0
0
00:47 22.04.2018
У Києві затримали важливу "шишку" з Міноборони
0
0
21:56 21.04.2018