Українські прикордонники намагається з'ясувати інформацію про закриття з боку Росії кілька тисяч квадратних кілометрів акваторії Азовського моря для українських кораблів. Відомо, що РФ аргументує свої дії "навчаннями".

Помічник керівника Держприкордонслужби Олег Слободян повідомив, що жодних офіційних повідомлень з боку Росії українському відомству не надходило.

"Ми перевіряємо цю інформацію, тому що, наскільки мені відомо, ДПСУ офіційних повідомлень з цього приводу не отримувала. Тому зараз вивчаємо цю інформацію, і будемо на неї відповідним чином реагувати", - сказав Слободян.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що співробітники українського зовнішньополітичного відомства перевіряють інформацію про можливе затримання російськими прикордонниками бердянських моряків в Азовському морі. Про це розповів начальник управління Департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич.

Популярні новини зараз

Вагітна Катя Осадча опинилася поруч з ангелом-хранителем: "Ми будемо..."

Кароль видала таємницю дружині Комарова зі "Світу навиворіт": "Коли в останній раз...?"

Гаряча Надя Дорофєєва показала, за що її покохав Дантес: чоловіки зацінять

Полякова зробила Дзідзьо непристойну пропозицію перед розлученням

Показати ще

"Консул перевіряє інформацію про затримання російськими прикордонниками двох громадян України, які вийшли на катері в Азовське море і не повернулися і їх можливе утримання в Краснодарському краї", - заявив Кирилич.

Пізніше Кирилич уточнив, що прикордонна служба м. Єйськ відмовилася надати інформацію про можливе перебування там зниклих в Азовському морі громадян України.

"Консул виїжджає на місце з метою з'ясування причин та обставин затримання та вимогою негайно звільнити їх", - повідомив дипломат.

Як повідомляв портал "Знай.uа" Росія має намір розмістити свій флот в акваторії Азовського моря. Як зазначають джерела в силових структурах анексованого Криму, відповідне рішення швидше за все пов'язано саме з недавнім затриманням українськими прикордонниками російського судна "Норд".

"Агресивні дії українських морських прикордонників у міжнародних водах становлять не тільки небезпеку захоплення російських судів, але й формування цього державного піратства", - так аргументують своє рішення в РФ.

Звідки "загроза українського державного піратства", яка нібито якимось чином відбилася на північних сусідах, в офіційних структурах не пояснюють.