У Міжнародному валютному фонді спрогнозували зростання економіки в 2018 році на рівні 3-3,5%. Про це повідомляє УНІАН, посилаючись на заяву представника МВФ в Україні Йоста Люнгман.

"Добре, що зростання повертається. В цьому році зростання економіки може скласти 3-3,5%, але цього недостатньо, щоб наздогнати і дійсно поліпшити стандарти життя в Україні. І тут потрібні інвестиції", – зазначив Люнгман.

За словами представника МВФ, розрив у відставанні економіки України після кризи 2014-2015 років став більше і його необхідно долати.

7 грудня Верховна Рада прийняла проект Державного бюджету України на 2018 рік, в якому зростання реального ВВП закладався на рівні 3%.

Раніше прем'єр-міністр Володимир Гройсман зазначав, що зростання валового внутрішнього продукту України може досягти більше 3%.

Нагадаємо, ось уже кілька днів поспіль американська валюта стрімко здає позиції, щоразу збиваючи психологічні позначки. Тільки за добу долар подешевшав майже на 40 копійок.

Курс долара, в порівнянні зі вчорашніми значеннями, знизився на 14 копійок. Курс євро впав відразу на 40 копійок. Вартість євровалюти різко опустилася нижче психологічної позначки в 33 грн. Так низько курс євро в Україні не падав із лютого 2017 року.

Крім того, ціна нічим непримітної дрібниці, якою не дорожить більшість людей, добре відома професійним нумізматам. Якщо сучасні монети стануть джерелом багатства ще не скоро, то за екземпляри з радянської епохи вам можуть заплатити дуже і дуже добре.

Подивіться уважно на монетки, які напевно залишалися ще у ваших батьків або лежать і припадають пилом у старих шафах. Особливу увагу зверніть на 5 старих копійок Радянського Союзу — деякі роки випуску можуть коштувати до 33 тис. грн за одну монету. Втім, погляньте самі, скільки вони можуть принести.

Дивіться сюжет про валюту

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", скоро буде долар по 60.