Українській владі вигідно всі проблеми і прийняття антисоціальних рішень списувати на нібито вимоги МВФ, при цьому в країні достатньо внутрішніх ресурсів, щоб не залучати кошти Фонду.

Для цього потрібно вивести кошти з тіньової економіки і боротися з корупцією

Про це в ефірі програми «Народ проти» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Сергій Тарута.

«Зараз активно обговорюються осінні перевибори. Це робиться для того, щоб виграти час і обдурити Захід, тобто не виконувати вимоги МВФ, не створювати Антикорупційний суд і не проводити реформи. Щоб влада змогла сказати – у нас же перевибори. Це зараз активно обговорюється і буде одним з можливих сценаріїв розвитку політичної ситуації в країні», – зазначив Сергій Тарута.

За словами народного депутата, використання коштів МВФ є крайнім заходом для української економіки.

Популярні новини зараз
У клієнтів ПриватБанку ночами з карт зникають сотні гривень: банк звинувачує їх самих Українська ППО знайшла "протиотруту" від іранських "Шахедів", у Залужного заспокоїли населення: "За ними полюють" Це варто знати всім українцям перед Великоднем-2023: паски, що потріскались, кольоровий захід сонця, зозуля та інші прикмети Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката
Показати ще

«МВФ – це як «швидка допомога». Вони приходять тоді, коли економіка країни перебуває при смерті. МВФ допомагає тим, кому банки вже не дають кредитів і кому не вірять інвестиційні фонди. Але біда України в тому, що ми в цій «швидкій допомозі» катаємося вже більше 20 років. Уявіть собі хворого, який вирішив не лікуватися, а кататися на швидкій допомозі, підключений до апарату штучного дихання», – підкреслив Сергій Тарута.

Як зазначив парламентарій, наша влада відмовляється «вилікувати» країну, а замість цього воліє «кататися на «швидкій допомозі»тому, що їй вигідно всі проблеми і прийняття антисоціальних рішень списувати на нібито вимоги МВФ.

На його думку, в Україні достатньо внутрішніх ресурсів, щоб обходитися без коштів МВФ, для чого потрібно вивести кошти з тіньової економіки і боротися з корупцією.

«Нам потрібно розраховувати на внутрішні ресурси, на ресурси НБУ. У нас 50% економіки працює в тіні, а на руках населення знаходяться десятки мільярдів доларів. Всі ці ресурси можна і потрібно залучити, щоб вони працювали на економіку. Для цього потрібно повернути довіру до влади та державних інституцій. Відмови від корупції вистачило б на те, щоб більше не брати грошей у МВФ», – резюмував Сергій Тарута.

Дивіться: народ та корупція, або чому Захід втомився від України. Коментар Сергія Тарути

Як повідомляв портал "Знай.ua", українці в деталях відтворили втечу Януковича.