Відпочинок в Грузії вже давно став дуже популярним серед українців. Не секрет, що там дуже хороші курорти, прекрасні пляжі і дивовижна інфраструктура. Там завжди цікаво, весело і трохи п'яно, адже грузинське вино одне з кращих в Європі. Курорти Грузії завжди славилися чудовими пляжами і чистим морем. Тому ми вирішили написати про них, щоб ви вибрали найкращі.

Кращі курорти Грузії 2017: топ 3

Батумі. Це найбільше місто країни, де у великій кількості представлені курорти Грузії. Воно розвивається дуже швидко і якщо ви там були всього рік тому, то вже зустрінете досить багато нових новобудов.
Курорти Батумі славляться чудовими пляжами і величезною кількістю різних зручностей. Крім цього, потрібно не забувати що це величезне місто, з прекрасною інфраструктурою. Крім пляжного відпочинку, тут можна буде погуляти, подивитися на визначні пам'ятки і сходити в різні заклади.

Чаква. Це один з найбільш спокійних курортів в Грузії. Тут ви дійсно будете насолоджуватися саме морем, не відволікаючись ні на що інше. Людей тут ніколи не буває багато, тому відпочинок в Чакві – прекрасний варіант для сімей та дітей. Клімат тут найкращий для відпочинку на морі, вода нагрівається майже до 30 градусів. До речі, інфраструктура на курорті Чакви залишає бажати кращого, пам'яток там знайти не вийде. Але, зовсім недалеко є руїни фортеці Петрі, на які буде дуже цікаво подивитися не тільки дорослим, але й дітям. Прекрасний курорт Грузії, де можна спокійно відпочити.

Популярні новини зараз

У чернігівській частині "Десна" знайшли мертвим військового: що сталося з 23-річним хлопцем

Схеми обману українців у супермаркетах: як не потрапити на гачок і не купити втридорога зіпсований продукт

Українцям "злили" переможця шоу "Танці з зірками": Олександра Зарицька піде без тріумфу

Роман Свічкоренко зустрічався з Тіною Кароль задовго до "холостячки" Злати Огнєвіч: "Так собі хлопчик"

Показати ще

Кобулеті. А це один з найвідоміших і найкращих курортів Грузії. Знаходиться це місце зовсім недалеко від Батумі, тому відпочивати можна буде відразу на двох курортах Грузії. А сам Кобулеті славиться дивовижною інфраструктурою, прекрасними пляжами та чистою водою. Тут є величезна кількість різних кафе, ресторанів для сімей. А в теж час, можна знайти клуби для молодих людей, де можна танцювати до самого ранку.

Сподіваємося, що це допоможе вам обрати кращі курорти Грузії і ваш відпочинок там буде прекрасним.