Чорногорія дуже цікава країна, де точно не занудьгуєш. Там є знамениті місця, побачивши які, можна з гордістю заявити: "я був у Чорногорії". І таких досить багато, але ми розповімо вам про найголовніші.

Відпочинок в Чорногорії: найцікавіші місця

Каньйон Тари – це найбільший каньйон у всій Європі, а у світі поступається лише знаменитому американському Гранд Каньйону. У деяких місцях його глибина сягає понад 1300 метрів, а вся довжина – більше 80 кілометрів. З одного боку Каньйон Тари оточують скелі Синьяєвіна і Дурмітор, а з іншого Любишня і Златні Бор. І, саме частина Дурмитора включена в список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Це дивовижне місце для любителів екстриму. А найкращі види тут відкриваються на величезному мосту, що з'єднує північну і південну частину Чорногорії.

Скадарське озеро. А це найбільша водойма на всіх Балканах, його розміри дуже значні - 390 км2. До речі, тільки 2/3 знаходяться на території Чорногорії, інша частина Албанська. Але цікаво туристам воно не тільки своїми розмірами, крім цього, тут живуть пелікани. А вздовж всієї території озера є величезна кількість замків, фортець та інших архітектурних пам'яток.

Популярні новини зараз

Невакцинованим українцям заборонили ходити до туалету

Фіналістка "Міс Україна" Аліна Ляшук зібралася посунути Злату Огнєвіч: "Iдеальна холостячка"

Сестра потерпілого в смертельній ДТП вразила правдою про 16-річного мажора: "Пішли всі на х*й, мене відмажуть"

Ксенія Мішина після примирення з Олександром Еллертом видала все, що її бісить: "Сказала стоп"

Показати ще

Монастир Острог. "Найсвятіша" пам'ятка Чорногорії. Кожен рік, багато паломників з усього світу прямують саме сюди, щоб провести ритуал очищення. Для цього потрібно всього лише пройти від Нижнього храму до Вищого. А для туристів ця пам'ятка Чорногорії буде цікава своєю архітектурою і, як мінімум тим, що цей монастир висічений в скелі.

Місто Котор і Которську затоку. Знаменитий курорт Чорногорії. Це прекрасний приклад середземноморської середньовічної архітектури, який зберігся і до нашого часу. Крім прекрасних пляжів та інфраструктури, це місто буде дуже цікавим своїми пам'ятниками і старовинними будівлями.

Будва. Найголовніше курортне місто Чорногорії. У 1979 році, старе місто було зруйноване внаслідок землетрусів, але його вже успішно відновили. Так що подивитися тут точно буде на що. А крім цього вас буде чекати дивовижної краси пляжі, готелі і звичайно ж море.