В Україні вже починається пляжний сезон. Тому незабаром перед українцями постане питання, куди ж поїхати, і якщо на море, то який курорт краще вибрати. На жаль, у зв'язку з окупацією Кримського півострова, вибір у нас став трохи менше. Але, незважаючи на все це, він залишився досить великим.

Який курорт України вибрати

Тут в першу чергу потрібно вирішити на яке саме море ви збираєтеся поїхати: Чорне або Азовське. У другу чергу ви повинні вирішити, чого саме ви очікуєте від свого відпочинку: спокою й умиротворення, або ж веселощів і гучних вечірок. І якщо ви вже вирішили, то наш список вам неодмінно допоможе.

Курорти Азовського моря

В першу чергу тут можна виділити Генічеськ. Це один з головних курортів в Херсонській області. Це буде прекрасний вибір для сімейного відпочинку, непогана інфраструктура міста і піщаний пляж повинні порадувати вас. З іншого боку любителям плавати, або галасливих вечірок тут буде нудно, адже клубів і барів не так то й багато, а захід у воду «жаб'ячий»

Популярні новини зараз
Кому скоротять виплати з 1 лютого: українці схопляться за голову Стає дорожча за золото: в Україні збираються підняти тарифи на воду аж у два рази "Диявольська" комета стане вісником миру в Україні: астролог спрогнозував дату завершення війни Воїни ЗСУ потрапили в оточення і 60 годин боролися за життя - вибрався лише один
Показати ще

Кирилівка напевно найдорожчий курорт на Азовському морі. Але ціни тут зазвичай виправдані. Прекрасна інфраструктура, свіже повітря, чистий пляж – все це буде в Кирилівці.

Бердянськ – один з найвідоміших курортів на Азовському морі. Але найкращим його не назвеш. Це промислове місто, де пляж швидше прогулянкове місце, ніж місце для купання.

Курорти Чорного моря

Тут одразу ж треба говорити про Одесу. Один з найкрасивіших міст України, ще й з пляжем. На жаль, вони тут не завжди чисті і там завжди багато народу, але знайти краще досить складно. Крім цього вас буде радувати прекрасна інфраструктура міста, погуляти де ви точно знайдете.

Затока – дуже відоме курортне місто біля Чорного моря. Завдяки популярності міста там швидко розвивається інфраструктура, тому там досить весело молодим людям. Море зовсім не глибоке біля берега, так що підійде і для дітей.

Кароліно-Бугаз. Напевно, другий найвідоміший курорт на Чорному морі. Відрізняється від Затоки не сильно. Можна виділити гарні широкі піщані пляжі і не дуже розвинену інфраструктуру. Прекрасний вибір для бюджетного відпочинку.