У Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення призначили перевірку телеканалу "1+1" за показ фільму "Службовий роман" з Алісою Фрейндліх у головній ролі. Про це повідомляють ЗМІ.

Ця російська актриса внесена в Перелік осіб, які створюють загрозу нацбезпеці.

Показ фільмів із такими особами заборонено Законом України "Про телебачення і радіомовлення", відзначили в Нацраді.

Фрейндліх відома своїми заявами на підтримку анексії Криму Росією.

"Крим — не причина, а тільки привід проявити невдоволення (діями Росії. - Ред.). Ми дали привід. Але ми вчинили правильно: я вважаю, що Крим споконвіку був наш. А те, що Хрущов, царство йому небесне, створив таку дурницю, віддавши Крим Україні, — він же не знав, що Радянський Союз розпадеться, йому це і в голову не приходило. Якби він знав, то, може, тоді б цього і не зробив", - говорила актриса.

Популярні новини зараз

Сумська і Борисюк на честь "срібної" річниці показали, як виглядали 25 років тому

Тіна Кароль несподівано заговорила про заміжжя з олігархом: "Його статус"

Вагітна Катя Осадча опинилася поруч з ангелом-хранителем: "Ми будемо..."

Гаряча Надя Дорофєєва показала, за що її покохав Дантес: чоловіки зацінять

Показати ще

Нещодавно Фрейндліх стала довіреною особою Путіна на виборах 2018.

"Я живу дуже давно на світі і побувала в різних режимах. Зізнаюся чесно, мені перший раз не соромно, ніколи не було соромно за керівника країни, в якій я живу. Він вмудряється зберегти гідність при всіх царапках, які лунають з усіх боків. Він зберігає власну гідність, а стало бути, зберігає гідність країни", - заявляла вона, нагадали в русі "Відсіч".

У поясненнях представники каналу повідомили, що, оскільки програмна сітка мовлення на вихідні дні з 8 по 10 березня формувалася заздалегідь, працівники ефірного служба каналу не могли самовільно її міняти, адже наказ Міністерства культури був оприлюднений лише ввечері 6 березня.

На думку членів Національної ради, у телевізійників було достатньо часу, щоб адекватно відреагувати на цю ситуацію, тому прийнято рішення про проведення перевірки мовника.

Скріншот запису

Нагадаємо, народна артистка України Ніна Матвієнко взяла участь у сміливій, дещо провокаційній, але цікавій фотосесії разом із MONATIK. Ця акція була не випадковою і покликана звернути увагу на них перед особливим вечором.

Дивіться сюжет про канал

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", улюбленець мільйонів продовжить жартувати з Чистилища.