Незважаючи на розпал туристичного сезону, пляжі окупованого Криму досі пустують.

Знімки пляжів під Євпаторією опублікував у своєму Twitter користувач RoksolanaToday&Крим.

"Крим-наш. Турист – ні", – іронічно пише у підписі до фото з порожніми пляжами селища Заозерне автор посту.

"Може міст неправильної конструкції? Або освятили його погано?" – задумався він, роблячи відсилання до нещодавно відкритого Керченського мосту, завдяки якому окупований півострів нібито стане більш доступним для російських туристів.

Також в мережі публікують знімки з Заозерного, на яких можна спостерігати групу дітей, які обмащуються нібито "лікувальним" брудом.

Популярні новини зараз
В Україні підвищать ще один комунальний тариф До терміналів не підходьте: популярний український банк не приймає купюри по 500 гривень Пенсіонерам призначать тимчасову допомогу: хто отримає значні виплати ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць"
Показати ще

"Завжди забавляло на приїжджих дивитися. Будь-яка грязюка чорного кольору із запахом сірководню автоматично стає лікувальною! І неодмінно треба обмазатися повністю!",

"Доктор, а мені це точно допоможе? – Що ви, звичайно, ні, але зате до землі звикнете", – сміються в коментарях користувачі соціальної мережі.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", Сергій Коровченко у своєму інтерв'ю виданню "Лівий берег" розповів про те, що насправді відбувалося в Криму чотири роки тому.

"Тоді в державному керівництві був повний хаос. Вже потім спливли стенограми РНБО, після прочитання яких стає очевидною розгубленість нових можновладців. Ми сиділи як на пороховій бочці, не розуміючи, що треба робити. А уявіть, що відбувалося у нас в колективі, у звичайних працівників – повне нерозуміння. Тут почалися заворушення, а від Києва не було ніякої реакції. Не розумію, що вони там собі думали і вичікували".

Також портал повідомляв про те, що "влада" окупованого Криму, які зараз підконтрольні Росії, продали акції раніше націоналізованих санаторіїв "Місхор", "Дюльбер" і "Ай-Петрі" за 1,5 млрд рублів (близько 620 млн грн).

Цю інформацію повідомили в "Міністерстві майнових і земельних відносин Криму". Повідомляється, що переможцем аукціонів стало ТОВ "Керуюча компанія інфраструктурних проектів".

За словами Оксани Лахиной, "заступника міністра", рішення про продаж державних акцій" взяли з-за високого рівня зносу здравниць, який "вимагає значних інвестицій".