Українські екологи б'ють на сполох через ситуацію із лосями, яких залишилося вкрай мало. Ці лісові гіганти можуть потрапити до Червоної книги як вимираючий вид.

Про це повідомляє ТСН.

За словами спеціалістів, через те, що Міністерство екології не регулює на законодавчому рівні ліміти на відстріл дичини, кількість лосів значно скоротилась та поставила цих тварин на межу вимирання.

За приблизними підрахунками, в українських лісах нараховують 1-2 тисячі особин. А от лісничі та мисливці говорять, що їх не менше 6 тисяч.


Популярні новини зараз
Оцінки у школах просять скасувати: які предмети викликали суперечки Переобладнання газових лічильників: українців попередили про необхідність Електроенергія подешевшала на чверть: чи будуть українці платити менше за комуналку В армії раді навіть пенсіонерам: куди відправлятимуть служити чоловіків 60+
Показати ще

Як приклад, екологи називають Польщу та Білорусь, де після занесення лосів до Червоної книги, їх популяція швидкими темпами зросла до 30 тисяч.

Нагадаємо, минулої весни на Чернігівщині браконьєри застрелили одразу цілу родину лосів.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", найбільший вид приматів опинився на межі вимирання.