Нелегальне полювання поставило на межу вимирання найбільший в світі вид приматів з роду горил - східну горилу, які мешкають у Конго.

Таку інформацію оприлюднили фахівці з охорони навколишнього середовища на всесвітній конференції в Гонолулу, яку проводить Міжнародний союз охорони природи і природних ресурсів (ICUN), передає ВВС.

За їх даними, нині у світі налічується усього п'ять тисяч особин східних горил. У цьому році їх статус у Червоній книзі змінився зі "знаходяться під загрозою" на "вимираючий вид". Список приматів, які знаходяться під загрозою зникнення, також поповнили шимпанзе і карликові шимпанзе бонобо.

Читайте також: Шимпанзе з апельсинами прославився на Facebook

Основними факторами, що за останні 20 років скоротили популяцію східних горил на 70%, генеральний директор ICUN Інгер Андерсен називає військові дії, незаконне полювання, переміщення біженців на нові території тощо.

Популярні новини зараз
Збирала гроші на дрон, а живе в будинку за 55 мільйонів: колишню дружину олігарха Ярославського помітили в Лондоні "Нафтогаз" попередив про важливі зміни: для кого починають діяти нові правила Готуйте 600 гривень: кому із водіїв потрібно терміново відвідати сервісний центр МВС Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон
Показати ще

Нагадаємо, шимпанзе виявились соціальними тваринами, які здатні допомагати одне одному. Це свідчить про існування дружелюбності ще до появи первісної людини.