У Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб є лише приблизна інформація про кількість пацієнтів на окупованих територіях Донбасу, хворих на ВІЛ та туберкульоз. Про це заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Лою.

За його словами, про епідемії ВІЛ та туберкульозу на окупованих територіях говорити поки не варто, проте ситуація має загрозливу форму.

Небезпечна ситуація з поширенням ВІЛ, на жаль, на окупованих територіях. За інформацією Організації Об'єднаних Націй, ситуація з туберкульозом і ВІЛ на непідконтрольних територіях наближається до критичної межі.

Так, у 2017 році більше 8 тис. пацієнтів з непідконтрольних територій отримали препарати для безперервної терапії ВІЛ-інфекції від міжнародних організацій та понад півтисячі людей отримали препарати для лікування туберкульозу.

Нагадаємо, Парламентська асамблея Ради Європи схвалила резолюцію про гуманітарні наслідки війни в Україні.

Популярні новини зараз

Дівчинка народила в 11 років від великого кохання: як склалася доля наймолодшої мами і трьох малюків

Вагітна дружина Віктора Павлика показала, як розважається в Єгипті без чоловіка

Матерям 10 років, батькам-1: українці хочуть "накинути" стажу за виховання дітей

Студентка вийшла заміж за 80-річного чоловіка і виглядає щасливою: закохалася без пам'яті

Показати ще

Крім того, у путінських псів досі горять очі від думки про українську Одесу, у них і досі живе ідея про те, що "варто йти і приєднати і це місто".

Дивіться сюжет про Донбас

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", окупанти перетворили дітей у піддослідних кроликів.