Журналіст Богдан Кутєпов у своєму стримі показав, що співучасник вбивства журналіста В'ячеслава Веремія в лютому 2014 року Юрій Крисін знаходиться в лікарні.

Відомо, що Юрій Крисін знаходиться в дитячому відділенні вроджених вад серця в Інституті серця, в лікарню прийшли активісти і волонтери.

Він уточнив, що про перебування там Крисіна стало відомо від ветерана АТО і учасника Майдану Петренко, який прийшов на обстеження і зіткнувся з Щурячою в лікарні. Кутєпов зазначив, що це відділення вроджених вад серця для дітей, куди і дітям складно потрапити. Активісти, серед яких і представники З-14, принесли кульки і мандаринки, засіб від щурів з чорною стрічкою.

Вони як відвідувачі пройшли в кімнату і хтось з них хлюпнув Крисіну зеленку в обличчя.

Популярні новини зараз
Син мера Тимченка у Березані обізвав та вдарив військового, який приїхав з передової у відпустку додому:" Чуєш, ти, чучело" Унікальна монета, за яку пропонують 15 тисяч грн: є лише декілька різновидів Наречена Роналду Джорджіна Родрігес не змогла пережити загибель сина: "Це найбільший біль" Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

Крысин заявив, що законно лежить в лікарні на обстеженні.

"Я не стріляв у людину", – заявив Крисін в суперечці і попросив вимкнути камеру.

Пізніше Крисіна випустили в туалет вмитися.

Активісти вважають, що Крисін ліг у лікарню, щоб уникнути участі в апеляційному розгляді.

На 14:00 на Братиславській, 3, очікували приїзду добровольців і ветеранів АТО. Не виключають, що прибудуть і посібники організатора "титушек".

Близько 14:15 у відділення прибула поліція.

Із завідувачкою відділення Іриною Аксьонової активісти поки поговорити не змогли.

За даними волонтера Романа Синіцина, Крисін лежить у палаті №5032. Активісти не виключають, що прийдуть до нього і у вівторок.

1 березня об 11:00 Апеляційний суд Києва має розглядати апеляційні скарги прокурора і потерпілих на вирок Крисіну у справі про вбивство Веремія.

Як повідомляв портал "Знай.uа" суддя Шевченківського райсуду Олег Линник, який фактично випустив на свободу "титушковода" Юрія Крисіна, виявився пристрасним шанувальником "російського світу".