У вівторок, 20 лютого, була четверта річниця Революції Гідності, чотири роки з початку страшних подій Євромайдану. Позафракційний депутат Євген Мураєв жорстко пройшовся по активістах Майдану.



На своїй сторінці в Facebook він пише, що "навіть найзагальмованіші активісти прийшли до сороміцької думки, що люди загинули даремно і не за те".



"Точніше, зовсім не заради тих ідеалів, в які багато вперто вірили. Всього лише заради жорстокої технології, щоб не сталося розвороту назад, щоб не було ніяких угод, щоб побачивши кров люди збожеволіли. Щоб Україна стала тим, чим стала: вельми далекою від гасел свободи і справедливості державою. "Вічно воюючою країною"", - пише нардеп.

Популярні новини зараз
"Містер Сидр" вбив вже три десятки росіян: вони вирішили добитися фестивалем напою Українцям подарують безкоштовну розмитнення, але лише один раз і не всім: кому пощастило Гороскоп на тиждень 5-11 червня для всіх знаків Зодіаку: грошовий ризик Риб, обман Скорпіонів та занепокоєння Тельців Просто покладіть це в лунку і капуста буде, як з картинки: здоровий та великий урожай забезпечено
Показати ще

Мураєв вважає, що Україна виконує для США роль ланцюгового пса, за рахунок якого протистояння з Росією можна вести ще дуже і дуже довго.

"Хто в плюсі, хто славно підгодувався від крові і смертей? США, які отримали ланцюгового пса, інструмент у вічній війні проти Росії. ЄС, що як з куща зірвав жирну Угоду, в якому їм все, а нам - майже нічого. "Лідери опозиції", які обіцяли знизити тарифи вдвічі і загальне процвітання, але в підсумку жеруть в три горла в злиденній країні. Націоналісти, які отримали нарешті неймовірну владу, право творити що душі завгодно, безкарно вбивати, руйнувати і палити", - говорить він.



Разом з тим відомий політолог Олексій Голобуцький розніс в пух і прах скандальну заяву Мураєва, підкресливши, що своїми словами депутат образив націю, зробивши спробу образити "і мертвих, і живих, і ненароджених".

"Катарсис нації, її гідності і честі, дрібна мразь Мураєв подав як щось ганебне і брудне. Безумовно, гнойова муха всюди бачить тільки лайно. Але сьогодні цей гельмінт перетнув межі дозволеного", - заявив політолог.

"Парламентарії зобов'язані внести в кримінальне законодавство статті про образу гідності нації та її героїв. Кров, пролиту за нас, ніхто не сміє зводити до рівня власного бруду", - пише Голобуцький.



Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що в четь річниці Майдану відома співачка презентувала неймовірно проникливу пісню.