Якщо на початку тижня гривня демонструвала відносну стабільність, то вже в середині різко здала позиції. Курс іноземної валюти по відношенню до національної зріс в ціні.

НБУ встановив наступний курс валют на четвер, 29 березня:

Курс долара змінився в ціні: сьогодні він склав 26 гривень 40 копійок, це на 9 коп. дорожче, ніж в середу.

Що стосується євро, то за один євро за курсом НБУ доведеться віддати 32 гривень 74 коп., Це на 18 коп. дорожче, ніж вчора. На сьогоднішній день вартість євро і долара змінилася.

Популярні новини зараз
Нові правила бронювання з 1 грудня: хто підпаде під мобілізацію ТЦК вже за тиждень З 29 листопада Київстар закриває старі тарифи: чого чекати абонентам В Україні посилять мобілізацію та укріплять міста: до чого слід готуватися Більше жодних пільг: пенсіонерів змусять платити податок на землю
Показати ще

10 російських рублів коштує сьогодні 4.5874 гривні (+0,0136).

Торги по долару на міжбанківському ринку в середу, 28 березня, закрилися на позначці 26,46-26,49 грн. Вартість євро на вечір середи досягла позначки 32,80-32,84 грн. Російський рубль залишився на тому ж рівні - 0,459-0,460 грн.

Щодо курсу криптовалют, то найпопулярніша – біткойна у середу, 28 березня знову побив власний рекорд. Його вартість зупинилась на рівні 8 тисяч доларів за одиницю, на за останній час виявилось найменшим показником. У той же час друга за популярністю криптовалюта Ethereum за добу впала в ціні на -3,76%. Її курс становить 448,42 доларів. Капіталізація Ethereum – 44,1 млрд доларів. На третьому місці по капіталізації розмістився Ripple – 22,4 млрд доларів.

Нагадаємо, Національний банк України виводить з обігу купюри дрібних номіналів. Так за два роки Україна перейде на європейські стандарти, 1,2,5 та 10 гривень замінять монетами.

Дивіться, як друкують та знищуюють гроші

Як повідомляв портал "Знай.ua", Національний банк України з 1 липня 2018 року припиняє додатковий випуск у готівковий обіг монет дрібних номіналів – 1, 2, 5 та 25 копійок. Відтак саме з 1 липня запрацює правило заокруглення загальних у чеку сум розрахунків готівкою.

Також ми писали, що український уряд запропонував монетизувати пільги на проїзд у муніципальному транспорті. Так, у планах компенсувати 30 поїздок щомісяця. Варто відзначити, що розраховувати і змінювати цей ліміт, будуть мати право місцеві органи влади. Передбачається, що вони заздалегідь повинні перерахувати гроші на картку городянина, його особистий рахунок або навіть видавати людям готівку на оплату проїзду.