У понеділок, 16 квітня, популярна криптовалюта біткоін досягла бажаної позначки 8 тисяч доларів. Так, за останню добу він зріс у ціні на 3,77% і склав 8 259,51 тисяч доларів, і це при ринковій капіталізації 140,2 млрд доларів. Про це пише Mycrypter, посилаючись на торговельну біржу СoinМarketСap.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяКурс криптовалют на сьогодні
У той же час друга за популярністю криптовалюта Ethereum за добу стала дорожче на 5,82%. Її курс становить 523,49 доларів. Капіталізація Ethereum – 51,7 млрд доларів.
На третьому місці по капіталізації розмістився Ripple – 26,0 млрд доларів. Повідомляється, що ця криптовалюта виросла в ціні на 6,20% за повну добу. Курс кріптовалюти – 0,664738 доларів.
Зазначимо, що курс криптовалюти Bitcoin Cash став вище за минулу добу на 5,34% до 771,06 доларів. Тепер його капіталізація – 13,1 млрд. доларів.
У той же час Litecoin збільшився в ціні на 3,45% за добу і його курс на даний момент 130,21 доларів. Капіталізація Litecoin – 7,3 млрд доларів.
Отже, загальна ринкова капіталізація криптовалют становить 332,2 млрд доларів.
Дивіться відео про біткоін
Нагадаємо, Google повідомила, що планує блокувати будь розширення Chrome, які містять скрипти для майнінгу криптовалют.
У березні компанія заявила, що в червні стане блокувати пов'язану з криптовалютами рекламу. Таким же чином вчинила Facebook, а за нею в березні підтяглася і Twitter.
Тим не менш, заборони однією реклами Google мало. Наприклад, до недавнього часу в цифровий магазин можна було завантажувати розширення зі скриптами для майнінгу при задоволенні двох вимог: видобуток криптовалют повинен бути основним призначенням плагіна, а користувач повинен бути про це поінформований.
Раніше інформаційний портал "Знай.uа" повідомляв про те, що майнінг криптовалют — ресурсомісткий процес. Щоб з'ясувати, який сайт або розширення використовує ваш комп'ютер для видобутку криптовалют, скористайтеся вбудованим інструментом від Google. Ви переконаєтеся в цьому, коли зайдете на сайт з вбудованим веб-майнером. Комп'ютер почне гальмувати або перезавантажуватися через перегрів процесора. Інтуїція і диспетчер завдань Windows підказують, що майнінг відбувається через Chrome.