У понеділок, 26 березня, курс популярної криптовалюти біткоін все ніяк не може досягти бажаної позначки 9 тисяч доларів. Так, за останню добу він знизився на -3,78% і склав 8 600,71 тисяч доларів, і це при ринковій капіталізації 145,6 млрд доларів. Про це повідомляється на торговій біржі СoinМarketСap.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяКурс криптовалют на сьогодні
У той же час друга за популярністю криптовалюта Ethereum за добу впала в ціні на -2,66%. Її курс становить 523,50 доларів. Капіталізація Ethereum – 51,5 млрд доларів.
На третьому місці по капіталізації розмістився Ripple – 25,1 млрд доларів. Повідомляється, що ця криптовалюта подешевшала на -1,58% за повну добу. Курс кріптовалюти – 0,643243 доларів.
Зазначимо, що курс криптовалюти Bitcoin Cash знизився за минулу добу на -2,91% до 985,40 доларів. Тепер його капіталізація – 16,7 млрд. доларів.
У той же час Litecoin став менше в ціні на -2,30% за добу і його курс на даний момент 161,25 доларів. Капіталізація Litecoin – 8,99 млрд доларів.
Отже, загальна ринкова капіталізація криптовалют становить 331,2 млрд доларів.
Нагадаємо, що 24 березня курс біткоіна до долара продовжив падіння до 6% після новин про можливу заборону блокчейна. Група експертів прогнозує швидке зростання курсу цифрової валюти на тлі інших новин.
Дивіться сюжет про криптовалюти
Крім того, засновник Twitter Джек Дорсі заявив The Times, що в майбутньому біткоін стане єдиної цифрової валютою. Спосіб обміну біткоіном повільний і дорогий, але скоро він стане доступнішим. Дорсі недавно інвестував в стартап Lightning Labs. Компанія займається прискоренням операцій на блокчейні.
При цьому 21 березня завершилася зустріч міністрів фінансів і глав центральних банків країн "великої двадцятки" в Аргентині. Вона була присвячена виробленню спільної позиції країн щодо криптоактивів.
Раніше інформаційний портал "Знай.uа" повідомляв про те, що китайська компанія Huawei веде переговори про ліцензуванню операційної системи, розробленої блокчейн-компанією Sirin Labs під назвою SIRIN OS, яка повинна працювати поряд з Android-системою від Alphabet Inc.