14 квітня максимальний показник криптовалюти біткоїн досяг позначки – 8,218 тис. дол. за монету. Про це свідчать дані CoinDesk.

Тепер ця криптовалюта торгується вище 8 тис. дол. за монету. Вартість однієї монети складає 8187,84 дол. Максимальний показник за цей день - 8 218,70 дол. за монету, найбільш низький - 7 755,41.

При цьому, вартість Ethereum становить 521,41, Bitcoin Cash - 775,33, Litecoin - 132,82, XRP - 0,6771 дол. за монету. Таким чином, вартість цих криптовалют також збільшилася. За даними CoinMarketCap, вартість біткоїна підвищилася на 6,67% і склала 8 168,68 дол. за монету.

Нагадаємо, Google повідомила, що планує блокувати будь-які розширення Chrome, які містять скрипти для майнінгу криптовалют.

У березні компанія заявила, що в червні стане блокувати пов'язану з криптовалютами рекламу. Таким же чином вчинила Facebook, а за нею в березні підтяглася і Twitter.

Тим не менш, заборони однієї реклами Google мало. Наприклад, до недавнього часу в цифровий магазин можна було завантажувати розширення зі скриптами для майнінгу при задоволенні двох вимог: видобуток криптовалют повинен бути основним призначенням плагіна, а користувач повинен бути про це поінформований.

Крім того, щоб з'ясувати, який сайт або розширення використовує ваш комп'ютер для видобутку криптовалют, скористайтеся вбудованим інструментом від Google.

Майнінг криптовалют — ресурсомісткий процес. Ви переконаєтеся в цьому, коли зайдете на сайт із вбудованим веб-майнером. Комп'ютер почне гальмувати або перезавантажуватися через перегрів процесора.

Інтуїція і диспетчер завдань Windows підказують, що майнінг відбувається через Chrome. Однак ви не зможете зрозуміти, де саме знаходиться майнер: на сайті або в розширенні браузера.

Як обчислити веб-майнер. Відкрийте браузер і зайдіть у диспетчер завдань. Для цього натисніть Shift + Esc або відкрийте його через меню: натисніть на три точки у верхньому правому куті, виберіть "Додаткові інструменти" → "Диспетчер завдань".

Дивіться сюжет про криптовалюту

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", криптовалюта досягла свого максимуму.