У суботу, 16 червня, ціна біткоїна стала підніматися після різкого падіння на початку тижня. Про це повідомляють ЗМІ.

За даними порталу CoinMarketCap, біткоїн дорожчав на 1,69% — до 6,624 тис. дол. На біржі Binance криптовалюта росла в ціні на 1,69% — до 6,586 тис. дол., на Bitfinex — на 1,86%, до 6,593 тис. дол.

Альтернативні криптовалюти також дорожчають: Ethereum — на 4,95%, до 511,38 дол., Ripple — на 0,07%, до 0,55 дол., Bitcoin Cash — на 1,12%, до 876,41 дол. За даними CoinMarketCap, капіталізація ринку криптовалют складає на цей момент 286,14 млрд дол. На частку біткоїна припадає приблизно 40% всього ринку криптовалют.

Біткоїн цього тижня подешевшав приблизно на 10% після того, як південнокорейська біржа криптовалют Coinrail повідомила, що сталася спроба злому її систем вранці 10 червня.

"Я вважаю, що обвал крипторинку багато в чому пов'язано з панікою інвесторів на тлі останніх новин. Справа не тільки у зломі Coinrail і атаці на Bitfinex, що сталися минулого тижня і нагадали користувачам про уразливість бірж, але й у посиленні вимог до трейдингу в США, Південноій Кореї і Японії", — сказав PR-директор Tugush Blockchain Finance Тимофій Фортунатов.

Популярні новини зараз
Сергій Шойгу на ходу придумав виправдання провалам в Україні: "свідомо" уповільнюють путін може померти в 2023 році, вже підібрали заміну: сховається в санаторії і втратить все Дружина Євгена Кошового показала розруху, яку залишили після себе окупанти, і заговорила про ненависть: "У саме серце" Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."
Показати ще

Експерт відзначає, що деякі аналітики дотримуються думки, що причина обвалу ринку таїться не в паніці, а в природному поверненні ринку до його "нормального" рівня. "Думаю, обидві ці теорії мають місце бути, так як зміну курсу складно прив'язати до якоїсь одиничної події", — вважає експерт.

На думку засновника блокчейн-платформи Universa Олександра Бородича, здешевлення криптовалюти зумовлено браком попиту з боку інвесторів. "Подібні стрибки курсу вже відбувалися з біткоїном кілька років тому, і в довгостроковій перспективі ринок має шанси відновитися сам по собі", — вважає він.

Нагадаємо, в Мережі з'явилася інформація про те, що Facebook всерйоз зайнявся розробкою власної криптовалюти. Компанія почала вивчення цього напряму близько року тому, проте тільки зараз створила команду, яка буде займатися цим питанням.

Дивіться сюжет про криптовалюту

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", головна криптовалюта поверне висоти.