У суботу, 23 червня, курс Bitcoin на двох основних за обсягом торгів біржах порівняно з минулим днем втратив близько 4%. Про це повідомляють ЗМІ.

Курс покупки Bitcoin до долара на двох основних за обсягом торгів біржах склав:

Poloniex - 6482.95 ВТС/USD (-4.13%)

Bitfinex - 6494.8 ВТС/USD (-3.89%)

Курс біткоїна на американській біржі Poloniex виріс на 2.13%. За 24 години обсяги торгів на цій біржі склали 41 53 155 дол. на 624 біткоїна.

Популярні новини зараз

Колишня Олександра Пономарьова розкрила несподіваний секрет: "Ми з його дружиною - подруги"

Дружина Дзідзьо відверто розповіла про проблеми в родині: "Не ночує вдома"

Хвору Лілію Ребрик посадили під замок: "Весну зіпсовано..."

Колишній партнер "Холостячки" Мішиної зізнався, що потребує допомоги: "Прощайте"

Показати ще

Біткоїн — це інноваційна мережа платежів і новий вид грошей. Використовуючи P2P технологію, Біткоїн функціонує без будь-якого контролюючого органу або центрального банку; обробка транзакцій і емісія здійснюються колективно учасниками мережі.

Завдяки своїм унікальним властивостям Біткоїн відкриває нові можливості, які не надавала жодна платіжна система.

Нагадаємо, в Мережі з'явилася інформація про те, що Facebook всерйоз зайнявся розробкою власної криптовалюти. Компанія почала вивчення цього напряму близько року тому, проте тільки зараз створила команду, яка буде займатися цим питанням.

Якщо раніше в цьому напрямку працював всього один співробітник Facebook, то на цьому тижні набрана команда з 10 чоловік, які і займуться вивченням технології блокчейн. А очолить її віце-президент соцмережі, відповідальний за програму Messenger, Девід Маркус.

Криптовалюту планують використовувати для проведення платежів всередині соціальної мережі. При цьому планів проводити ICO (виставляти на публічний продаж обмежену кількість квитків, як Telegram) у Facebook немає.

"Як і багато інших компаній, Facebook досліджує способи вигідного використання можливостей, наданих технологією блокчейн", — заявили представники компанії.

Але варто зауважити, що на розробку власної криптовалюти у Facebook можуть піти роки. Можливо, навіть потрібно придбання компаній, які займаються блокчейном.

Дивіться сюжет про криптовалюту

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", головна криптовалюта неминуче летить донизу.