У понеділок, 18 червня, курс Bitcoin на двох основних за обсягом торгів біржах додав трохи більше 1%. Про це повідомляють ЗМІ.

Курс покупки Bitcoin до долара на двох основних за обсягом торгів біржах склав:

Poloniex 6452.96 ВТС/USD (-1.86%) 6526.00 (+1.13%)

Bitfinex 6459.60 ВТС/USD (-1.72%) 6527.70 (+1.05%)

Популярні новини зараз

Батько задушив двох дітей, щоб їх мати від нього не пішла: "Знав, що він мені потрібен. Це був контроль"

23-річний хлопець убив дівчинку-підлітка, щоб справити на неї враження, загинув і друг: "У неї навіть не було шансу пожити"

Тетяну Песик з "Жіночого кварталу" не впізнали в реальному житті, але вона знайшла "виправдання": "Внутрішня краса то є основне"

Переможниця "Євробачення" Кончіта Вурст змила весь макіяж і перетворилася на гарячого хлопчину: мужності додалося вмить

Показати ще

Курс біткоїна на американській біржі Poloniex виріс на 1.13%. За 24 години обсяги торгів на цій біржі склали 4 197 449 дол. на 650 біткоїнів.

Біткоїн — це інноваційна мережа платежів і новий вид грошей. Використовуючи P2P (пиринговую) технологію, біткоїн функціонує без якого-небудь контролюючого органу або центрального банку; обробка транзакцій і емісія здійснюються колективно учасниками мережі.

Завдяки своїм унікальним властивостям біткоїн відкриває нові можливості, які не надавала жодна платіжна система.

Нагадаємо, в Мережі з'явилася інформація про те, що Facebook всерйоз зайнявся розробкою власної криптовалюти. Компанія почала вивчення цього напряму близько року тому, проте тільки зараз створила команду, яка буде займатися цим питанням.

Якщо раніше в цьому напрямку працював усього один співробітник Facebook, то на цьому тижні набрана команда з 10 чоловік, які і займуться вивченням технології блокчейн. А очолить її віце-президент соцмережі, відповідальний за програму Messenger, Девід Маркус.

Криптовалюту планують використовувати для проведення платежів всередині соціальної мережі. При цьому планів проводити ICO (виставляти на публічний продаж обмежена кількість квитків, як Telegram) у Facebook немає.

"Як і багато інших компаній, Facebook досліджує способи вигідного використання можливостей, наданих технологією блокчейн", — заявили представники компанії.

Але варто зауважити, що на розробку власної криптовалюти у Facebook можуть піти роки. Можливо, навіть потрібно придбання компаній, які займаються блокчейном.

Дивіться сюжет про криптовалюту

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", новий троян змушує комп'ютер майнити Bitcoin, але не для вас.