Цього тижні гривня, на жаль, не втримає позиції, курс іноземної валюти ще більше зросте. Втім девальвація, за словами фахівців, буде незначною.

За прогнозами аналітиків, цей тиждень може закінчитися курсом національної валюти в 26,3 грн/дол. Нині курс гривні НБУ встановив на рівні 26, 12 грн/дол.

Як прогнозує аналітик Вадим Іосуб, на даний момент на українському валютному ринку спостерігається стабілізація. Минулого тижня коливання курсу на всіх сегментах утримувалося в межах 0,1-0,2%.

"Цього тижня ми очікуємо зовсім незначне зростання курсу долара. Безготівковий долар може вирости через тиждень до 26,2 грн, а готівковий долар в банках буде торгуватися близько 26,0/26,3 грн", - прогнозує аналітик.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль з обручкою на пальці заявила про важливе: "Я змінилася"

Могилевська заговорила про дітей Каменських і Потапа: "Чекаємо на поповнення"

Полякова зробила Дзідзьо непристойну пропозицію перед розлученням

Після "вильоту" Юлі "Зайки", на Холостяку з'явився "Котик": "Нехай шурує додому"

Показати ще

До слова, на минулому тижні курс між середнім продажем і середньою покупкою скоротився з 1,1% до 1,0%, що також свідчить про стабілізацію ринку.

Міжнародне рейтингове агентство S&P в своєму новому прогнозі змінило очікування курсу гривні на кінець цього року з 27,3 грн до 29,5 грн. Крім того, якщо раніше агентство очікувало, що в кінці 2019 і 2020 років курс гривні залишатиметься стабільним на рівні 27,5 грн, то тепер розраховує на його ослаблення до кінця наступного року до 30,5 грн з подальшим зміцненням до 29,8 грн до кінця 2020 року і 28,8 грн до кінця 2021 року.

Що буде з економікою України в найближчому майбутньому

Найближчі два роки Україна перейде у досить складну економічну фазу, як стверджують експерти МВФ. Головні загрози – повільне зростання ВВП, прискорення темпів інфляції та нестача грошей (навіть після підвищення мінімальної зарплати).

Світовий банк прогнозує, що за 12 місяців інфляція сягне 11% замість раніше прогнозованих 10%, а в 2019 році вона знизиться до 10%.

Дивіться, пронгози для України на 2018 рік

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", українцям підготували новий удар. Підйом цін на цигарки та алкоголь стане лише початком. Крім того, розраховувати на отримання "дешевого" кредиту чи стабільні недержавні фонди для пенсіонерів не варто.