У Національному банку офіційний курс гривні до долара зміцнився на 5 копійок. Станом на 12 квітня він установився на рівні 25,92 гривні.

Цю інформацію повідомляє Економічна правда, посилаючись на дані регулятора.

Так, офіційний курс гривні до євро встановлений на рівні 32,10 гривні.

За 10 російських рублів дають 4,0470 гривні.

Як відомо, рубль різко подешевшав до нових мінімумів з 2016 року через ситуацію навколо Сирії, а також через нові санкції, які США застосували проти Російської Федерації.

Нагадаємо, бізнес очікує на інфляцію на рівні 10,4% і курс гривні - 29,3 за долар у 2018 році.

Курс долара на міжбанку в продаж 11 квітня знизився на 4 копійки, до 25,92 грн/дол, курс в покупці знизився на 5 копійок - до 25,90 грн/дол. Курс євро в продажу залишився без змін - 32,09 грн/євро.

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", після великодніх свят гривня приємно здивувала українців. Курс національної валюти стабілізувався і продовжує рости. За останню добу долар упав в ціна на міжбанку ще на 4 копійки.

Також портал повідомляв про те, що після того, як Сполучені Штати ввели відносно Росії санкції, курс рубля впав до 65.06 за долар - показник, який бачили востаннє у листопаді 2016-го року.

Як повідомляють "ФАКТИ", політичний аналітик Олег Пономар розповів, які ще санкції європолітики введуть проти Росії і як це вплине на українську валюту, якщо вплине взагалі. Російська валюта на Московській біржі стрімко втрачає вагу. Чорна смуга для рубля почалася після антиросійських санкцій США.

Крім того, нагадаємо, що у найближчі два роки ситуація на ринку валют продовжить дивувати, але для гривні це будуть не позитивні зміни. Ряд економістів прогнозують здорожчання американської валюти до 34 гривень  за долар.

Якби на даний момент ціни на світлі нафтопродукти не змінилися, а курс долара підскочив до 34 грн, то вже через два тижні бензин марки А-95 міг би подорожчати майже на 5 грн - з 29,5 до 34,6 грн за літр. Так, левову частину всіх світлих нафтопродуктів Україна імпортує, тобто купує за іноземну валюту.