Національний банк України (НБУ) встановив офіційний курс іноземної валюти на середу, 18 липня. Так, українську валюту зміцнили до 26,22 за долар. Про це свідчать офіційні дані на сайті регулятора.

Курс валют на сьогодні

Офіційні курси валют встановлені на такому рівні:

2622.1563 гривні за 100 доларів;

3069.7584 гривні за 100 євро;

4.1998 гривні за 10 рублів.

Популярні новини зараз
Хто з українців залишиться без пільг у 2024 році 3 хвилини – правда чи міф? За скільки ракета "Циркон" може дістатися українських міст Заплатите від 17 000 до 51 000 грн: українців попередили про штрафи з 1 квітня Відвикайте від опалення: українців просять зробити це до вимкнення, щоб не постраждати
Показати ще

Таким чином, курс долара, в порівнянні з показниками у вівторок, 17 липня, виріс у ціні на 2 копійки. Крім того, євро подешевшав на 2 копійки. Вартість 10 російських рублів зменшилася на 1 копійку.

Нагадаємо, що Європейський Союз змінює правила ввезення та вивезення валюти. І тепер ці правила будуть більш жорсткими. Згідно з інформацією Комітету постійних представників країн Європейського Союзу, до регламенту внесли зміни, які стосуються обов'язкового декларування готівки на суму від 10 000 євро. До готівкових, згідно з новими поправками, прирівняні тепер дорогоцінні прикраси, зливки і передоплачені платіжні картки, не прив'язані до рахунків у європейських банках.

Раніше інформаційний портал "Знай.иа" повідомляв про те, що нова криза в усьому світі, спровокований відтоком грошей з американських ринків країн, може спровокувати критичне падіння української національної валюти. Про це розповів фінансовий експерт Ерік Найман.

Він пояснив, при якому розвитку подій гривня впаде до 60 за долар, а також уточнив: подібний обмінний курс може з'явитися "у разі світової кризи". Експерт попередив, що такий сценарій стане потужним ударом для української економіки, оскільки на сьогоднішній день Україна просто не має резервів, які могли б хоч трохи згладити негативні фактори.

Також експерт зазначив, що українці можуть пом'якшити удар і трохи нівелювати негативні наслідки кризи, якщо проведуть структурні реформи. Головна умова - зробити це потрібно найближчим часом і в найкоротший термін.

"Не буває пізно. Почнемо раніше – раніше закінчимо всі ці структурні реформи. Просто чим пізніше ми це будемо робити, тим глибше буде криза в Україні", - підсумував Найман.