Вже відомий офіційний курс іноземних валют Національного банку України (НБУ) на середу, 22 серпня. Так, курс долара, в порівнянні з показниками у вівторок, 21 серпня, виріс - 27,70 гривень. Про це повідомляє прес-служба офіційного регулятора.

Курс валют Нацбанку 22 серпня

Офіційні курси валют встановлені на такому рівні:

100 доларів США – 2770.9475 гривні;

100 євро – 3187.1438 гривні;

10 російських рублів – 4.1248 гривні.

Популярні новини зараз

Леся Нікітюк показала, як виглядала в 18 років: "Накладні вії і іконка"

Жителі селища виявили тисячі мертвих тіл на березі річки

Дворазовий чемпіон світу переїхав пішохода: помер у "швидкій"

Ольга Сумська зрадила чоловікові і отримала за це по обличчю: "Таки було"

Показати ще

Так, долар, збільшився всього на 1 копійку. У той же час євро подорожчав на 25 копійок, а вартість російського рубля з вівторка зменшилася на 0,21 копійок.

Тим часом експерт Економічного дискусионного клубу Олег Пендзин заявив, що різке падіння рубля пов'язане з введенням чергових санкцій США проти Росії. Так, фахівець пояснив, що майбутнє російської національної валюти буде залежати від того формату санкцій, який обере США.

"Обговорюють різні варіанти: від повного блокування російських банків до можливості рефінансування російського зовнішнього боргу. У будь-якому разі введення санкцій призведе до падіння російського рубля. Однак глибина падіння буде залежати від того, наскільки серйозними будуть санкції по відношенню до російських банків і до можливості рефінансування російського зовнішнього боргу", - зазначає експерт.

Рішення, за його словами, буде стосуватися неможливість рефінансування зовнішнього російського боргу.

Нагадаємо, що девальвація української національної валюти пов'язана зі збільшенням попиту на іноземну валюту на міжбанківському валютному ринку через сезонні, ситуативні і психологічних фактори.

Як повідомляв портал Знай.uа, Національний банк України полегшив операції з іноземною валютою, удосконаливши порядок обміну інформацією про валютні операції клієнтів, а також дозволив банкам напряму купувати відмінні від долара США інвалюти на міжбанківському ринку.

Також портал Знай.uа писав, що російський рубль ризикує перейти критичну межу і знизитися в ціні до історичного мінімуму, а станеться це, за прогнозами аналітиків, вже до початку листопада цього року.