Вже відомий офіційний курс іноземних валют Національного банку України (НБУ) на середу, 29 серпня. Так, курс долара, в порівнянні з показниками у вівторок, 28 серпня, виріс – 28,05 гривень. Про це повідомляє прес-служба офіційного регулятора.

Курс валют Нацбанку 29 серпня

Офіційні курси валют встановлені на такому рівні:

100 доларів США – 2805.1217 гривні;

100 євро – 3284.7975 гривні;

10 російських рублів – 4.1625 гривні.

Популярні новини зараз

Олег Винник подарував "Діаманти" Еліні Іващенко, про Таюне забув: "Так добре вдвох"

Росія відведе війська від кордонів України - Шойгу

Володимир Остапчук з каблучкою з'явився на "Холостяку": "Продовжу відносини з тією, хто..."

Абсолютно оголена Ольга Сумська приголомшила українців: "Це занадто!"

Показати ще

Так, долар, додав у ціні на 17 копійок. У той же час євро подорожчав на 41 копійку, а вартість російського рубля з вівторка збільшилася на 3 копійки.

Міністерство фінансів України склало п'ять шокових економічних сценаріїв, до яких може призвести державний борг нашої країни. Дані сценарії відображаються на показниках боргу, негативно впливаючи на валові потреби у фінансуванні та обсяг державного боргу.

Про це свідчать дані "Стратегії управління державним боргом на 2018-2020 роки".

"З метою перевірки боргової стійкості України було розглянуто п'ять альтернативних стрес-сценаріїв", - йдеться в документі.

Перший сценарій передбачає девальвацію гривні на 20% протягом 2018 року в порівнянні з валютним курсом 30,1 грн/$. Тобто, це девальвація до 36 грн/$, що нижче, ніж очікувані НБУ 40 грн/$ у разі відмови від роботи з МВФ і падіння цін на експортні товари України. Бізнес очікує девальвацію до 28,63 грн/$, а S&P - до 29,5 грн/$.

Нагадаємо, що Національний банк України випустить монету номіналом 2 гривні, яка присвячена 100-річчю Таврійському Національному університету імені Вернадського.

Як повідомляв портал Знай.uа, Національний банк України полегшив операції з іноземною валютою, удосконаливши порядок обміну інформацією про валютні операції клієнтів, а також дозволив банкам напряму купувати відмінні від долара США інвалюти на міжбанківському ринку.

Також портал Знай.uа писав, що вже восени гривня може подешевшати ще більше - до 29-29,5 грн/$ 1. Про це розповів економіст Максим Праздніков.