Львів'янка Наталія Фостій Півторак поділилась на сторінці у Facebook історією про нахабного водія маршрутки, який прищемив її руку дверима, коли вона заходила з трирічним сином до салону.

Жінка зазначила, що водію було байдуже, а руку вона змогла звільнити лише коли інший пасажир особисто звернувся до маршрутчика.

"Невже він не бачив у дзеркало заднього огляду, що пасажири ще заходять? Виявляється, за його правилами, з дітьми потрібно заходити через передні двері!", - обурена Фостій Півторак.

Користувачі висловили свій гнів з цього приводу та обговорили проблему нахабних водіїв маршрутників в цілому. Дехто пропонує радикальні методі боротьби - бити в рило.

Як повідомляв портал "Знай.ua", розлючені кияни ледь не влаштували самосуд над п'яним винуватцем ДТП.

Популярні новини зараз
Син Володимира Зеленського хоче в армію, але не може - вік не дозволяє: "Він всім говорить" Ірина Білик здала Таїсію Повалій та Ігоря Ліхуту з потрохами: "Радіє з того, що відбувається з нами тут" Після "патріарха" Кирила зорати сцену носом удостоїлася путінська співачка Валерія — тягне ближче до землі Наталя Могилевська втрапила в халепу: "Друзі мої! Трапилось непередбачене"
Показати ще