Жителів та гостей британської столиці Лондона попередили про небезпеку отруйних гусениць, які розвелися у величезній кількості у місті та його околицях, а також на південному сході країни.У волосинках гусіні похідного шовкопряда є токсичні речовини, що можуть викликати у людей небезпечні реакції: запалення шкіри, слизових оболонок очей та горла, блювоту і навіть астму, пише ВВС.

Лише одна личинка має 62 тисячі таких токсичних волосин.

Токсин, що міститься в такій волосинці, після випадіння зберігає активність до п'яти років. Вона дуже маленького розміру, тому людина, яка постраждала від алергену, може не виявити причини проблем зі здоров’ям.Фахівці відзначають, що живуть личинки лише на гілках дуба чи під деревами.

Раніше у Лондоні у Музеї природознавства відкрилася традиційна виставка "Захопливих метеликів". Її особливістю є те, що величезні екзотичні комахи можуть вільно літати виставковим залом й сідати на відвідувачів.

“Знай.ua” нагадує також, що у верблюдів виявили "хвороба зомбі", якою може заразитися людина. Мова йде про губчастої енцефалопатії, яка призводить до дегенеративних змін в головному мозку і в більшості випадків призводить до смерті.

Популярні новини зараз

Найвеселіший ведучий "Орел і Решка" Антон Птушкін продав свій Smart за 100 тисяч, щоб врятувати життя

Бюджет-2022: Рада ухвалила найважливіший документ, хто з депутатів його не підтримав

Українським школярам пояснили, коли почнуться зимові канікули – з класу за новорічний стіл

Трініті постарішала, а у Нео додалося сивого волосся: як змінилися Кіану Рівз і Керрі-Енн Мосс з часів першої "Матриці"

Показати ще

Європейські ветеринари виявили кілька ферм на півночі Алжиру, де містяться верблюди з губчастої енцефалопатією - страшним захворюванням мозку, яке нерідко призводить до смерті. Зараженими виявилися три відсотки від загального числа досліджених особин - за мірками науки велика цифра.
Симптоми цього захворювання пов'язані з дегенеративними змінами в області головного мозку, викликаними молекулами поранених білків. Інфіковані клітини починають заміщати в організмі склад здорового речовини. Як підсумок - мозкові функції деградують, відбувається знерухомлення і подальша смерть хворої особини.