Відома киянка, яку знають як директора по зв’язкам із громадськістю однієї із громадських організацій та практикуючого психолога, зробила на своїй сторінці у facebook сенсаційне зізнання.

Жінка показала фото після знущань чоловіка-тирана і написала про це шокуючий пост.

Десятки користувачів підтримали її у коментарях, а деякі пообіцяли допомогти не словом, а ділом. Однак усі зійшлися на одному – безкарним таке звірство залишати не можна.

Популярні новини зараз

У Львові в страшній аварії загинули сини священика: братів-близнюків оплакує вся Україна

Льоша з "Холостячки" повідав про найболючіше: "У мене 8 років не виходило"

Легенда МастерШеф Ектор Хіменес-Браво зняв труси і сполошив українок: "Козловський вкусив?"

Колишній Лорак Мурат показав, що "витворяє" з новою дівчиною на самоті: "Можна дивитися вічно"

Показати ще

Нагадаємо, Вижницький районний суд (Чернівецька область) за сприяння адвоката системи безоплатної правової допомоги (БПД) Ігоря Стадника повністю задовольнив позовні вимоги багатодітної матері, яка постійно зазнавала насильства з боку чоловіка-кривдника, та видав обмежувальний припис.

За даними Координаційного центру з надання правової допомоги, у документі зазначено: півроку чоловік не має жодного права проживати в одному будинку з матір’ю та дітьми та наближатися на відстань менше 50 метрів.

Директор центру Олексій Бонюк уточнив: така практика свідчить про загальний успіх системи БПД, він вважає: необхідно вчитись захищати себе від домашнього насильства, головне - знати свої права та мати доступ до безоплатної правової допомоги.

Як повідомляв раніше Знай.ua, 11 січня в Україні набув чинності закон, згідно з яким домашнє насильство і примус до шлюбу передбачає кримінальну відповідальність. Щоправда, повноцінно він діяти почне тільки в наступному році.

Документ опублікувала газета Верховної Ради "Голос України". Так, на любителів насильства в сім'ї (умисне систематичне вчинення фізичного, психологічного або економічного насильства по відношенню до теперішнього або колишньому чоловіка або дружини, - ред.) чекають громадські роботи на строк від 150 до 240 годин або арешт до півроку. У важких випадках - позбавлення волі на строк до 2 років або обмеження такої терміном до 5 років.

За примус до шлюбу або заманювання в іншу країну для цієї мети людині загрожує арешт на строк до 6 місяців, обмеження або позбавлення волі на три роки.

Також Знай.ua писав про те, що В'ячеслав Кошелєв, актор київського "Театру на Липках" та зірка серіалу "Свати-6", жорстоко побив свою дружину Олену Савченко і похвалився цим на своїй сторінці в Facebook.