Українці можуть масово позбутися комунальних пільг. Зміни в системі субсидування для деяких громадян України означає необхідність повторного пред'явлення документів на оформлення субсидії. Про це повідомили у Міністерстві соціальної політики.

Відтепер з травня 2018 року урядом будуть перепризначатися субсидії двічі на рік: у травні та жовтні.

"Для більшості домогосподарств, які вже користуються допомогою, субсидії будуть перепризначувати автоматично з урахуванням доходів за попередні два квартали", - зазначають у Мінсоцполітики.

Однак деяким категоріям громадян доведеться повторно подавати документи на отримання пільги. Так, потрібно буде подати документи орендарів житла; сім'ях, в яких сталися зміни у складі сім'ї протягом року або ті, які накопичили більше двомісячної заборгованості за комунальні послуги і не погасять її до червня 2018 року.

Популярні новини зараз
Генерал армії США Ходжес впевнений, що треба атакувати аеродроми РФ: "Не будуть запускати ракети" Скільки ще триватиме спека і які області освіжить дощами: прогноз погоди на 5 липня від Наталки Діденко Анна Кошмал з "Сватів" потішила шанувальників домашнім фото сина: як він виріс Розповніла Ані Лорак повернулася, але знову промовчала про війну і зганьбилася: "Як дивитимешся в очі?"
Показати ще

Крім названих, ще раз з документами слід звернутися сім'ям, які раніше отримували субсидію не на всіх зареєстрованих, а лише на фактично проживаючих осіб

У відомстві стверджують, що субсидії будуть автоматично змінені для 80-85% субсидантов, тоді як іншим доведеться повторно звернутися в органи соціального захисту для переоформлення субсидії.

Крім того, споживачі повинні будуть подати в органи соцзахисту заяву та декларацію для визначення права на субсидію.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" з 1 травня в Україні почали діяти нові правила призначення і нарахування субсидій для оплати житлово-комунальних послуг. Для 80-85% одержувачів цієї допомоги перерахунок на наступний опалювальний період зроблять автоматично. У той же час близько 15-20% повинні особисто звернутися в органи соцзахисту за переоформленням субсидій.

Це стосується тих, хто тільки що куплені предмети розкоші, нові автомобілі, або в складі сімей яких є працездатні особи, які декларують нульові ставки доходу.