Жінка у 70 років потрапила в одну з київських лікарень з ішемічним інсультом і витратила майже 4000 грн на 5 днів лікування, але потім з'ясувалося, що аналізи стали ще гіршими.

Про це у своєму Facebook заявив сімейний лікар Євген Гончар.

За його інформацією, жінку лікували різними нейропротекторами, ефективність яких не визнається міжнародними протоколами.

Вона розповіла, що у лікарні відсутні навіть найдешевші перепарати, які відповідно до законодавства повинні бути обов'язково.

"Відсутній аспірин (згідно з протоколом, повинен був бути). Антикоагулянт призначений у перший день (небезпечно) - треба з третього дня. Призначено антибіотик (відсутній у рекомендаціях). Купа всього іншого...", - написав лікар.

Популярні новини зараз

Комунальні тарифи та ціни весни: що подорожчає вже з 1 березня

Леся Нікітюк нагодувала свого чоловіка і налякала майбутню свекруху: "Не помила посуд"

Вагітна дружина Віктора Павлика здивувала подробицями про дитину: "Плакала пів години"

Ніну Матвієнко позбавив пенсії режим Януковича: "Я грошей не бачила"

Показати ще

Крім того користувачі мережі також відреагували на поганий стан медицини. Так, відома журналістка зазначає, що жодних позитивних змін так і не сталося.

"Незабутні відчуття, коли ти місяць лікувався в держлікарні, вбахав купу грошей і сил, а зараз з'ясував, що тебе лікували неправильно і що аналізи стали ще гіршими. Це я про себе й історії цієї осені. А хтось з інсультом переживає таку ж хрень", - пише у своєму Facebook журналіст Олена Шкарпова.

Лікар Комаровський про стан медицини в Україні.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що у мережу злили унікальні методики китайської медицини.