В світі дуже багато цікавих таємничих місць. Особливе місце серед них займають міста-примари. Таких у всьому світі досить багато, і з кожним з них пов'язано чимало легенд, а іноді і страшних історій. Але які покинуті міста ви знаєте окрім Чорнобиля? Зараз ми це перевіримо в нашому «топі покинутих міст»

Горда-привиди: список найбільш цікавих

Петра (Йорданія). Місто було створене ще 4 тисячі років тому набатейцями. Все почалося дуже скромно і просто: кілька печер, де і жили люди. Але, з часом, місто переросло в одине з найбільших у своєму регіоні. У наш час від нього залишилося не дуже багато, але на кілька барвистих і величних храмів і фортець все ще можна подивитися.

Теотиуакан (Мексика). Місто колосальних розмірів для того часу. Кількість жителів, за словами вчених, була близько 100 тисяч. У перекладі назва міста означає «місто народження Богів». Цікаве воно тим, що зроблене за моделлю Землі і всесвіту. А найголовніше і почесне місце займає піраміда Сонця.

Анкгор (Камбоджа). Всі ж чули про кхмерів. Так саме це місто було столицею відомої імперії. До речі, цікаво те, що це місто було відкрито абсолютно випадково 140 років тому. Зараз там можна помилуватися величезних кількістю руїн, які залишилися від храмів, будинків, та інших будівель 9-16 століття.

Популярні новини зараз
Головна пропагандистка рф Скабєєва "нарахувала" збитими 1000 українських "байрактарів" З якої погоди розпочнеться липень в Україні: прогноз синоптикині Наталки Діденко Євген Кошовий та Олександр Пікалов з "Квартал 95" зустріли путіна копняками: "Що ти зириш? Виходь, х*йло" Сергій Притула не зміг зняти гроші з благодійного рахунку і віддав свої пів мільйона: "Який я тоді волонтер"
Показати ще

Карфаген (Туніс). Добре відома назва, для тих, хто вчив історію. Було побудоване це місто ще в 9 столітті фінікійцями. З часом воно виросло у величезне і багате місто. Але було двічі зруйноване. Якщо в перший раз його відбудували заново, то в другій цим займатися не стали. Тому зараз ми можемо подивитися тільки на величезну кількість руїн цього міста.

Мачу-Пікчу (Перу). З цим місцем пов'язано дуже багато таємничих історій і легенд. Розташоване місто на висоті 2450 метрів. А в перекладі його назва означає «стара вершина». І для нашого часу вона дуже навіть актуально, адже за оцінками вчених місто було побудоване в 1440. Але, через майже 100 років, все його населення кудись безслідно зникло.