Міжнародний день жертв насильницького зникнення – досить складна назва, тому іноді його просто називають День зниклих без вести. Це свято дуже важливий, особливо в наш час, коли щорічно зникає величезна кількість людей. Відзначається таке свято щорічно в останній день серпня. І в честь нього, ми вирішили написати вам історію і традиції Міжнародного дня зниклих без безвісти .

Міжнародний день жертв насильницького зникнення 2017: історія свята

Такий день був створений ще в 2010 році, згідно з резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 21 грудня 2010 за активної підтримки міжнародних правозахисних організацій і Червоного Хреста. Незважаючи на те, що свято дуже молоде, питання про цієї проблеми постає вже більше 50 років. Запит про заснування Міжнародного дня безвісти зниклих був поданий представниками Латиноамериканській Федерації родичів зниклих безвісти людей.

До насильницьких зникнень зазвичай вдаються як до стратегії насадження в суспільстві атмосфери терору. Це майже завжди супроводжує знущаннями, приниженням людської гідності, і майже завжди закінчується смертю. Якщо вірити статистиці, то дуже багато подібних випадків проходить за участю держави, або навіть при її підтримці.

За останні кілька років у 80 країнах світу, жертвами насильницького зникнення стало більше 50 тисяч чоловік.

Популярні новини зараз

Волочкова розсунула ноги перед двома чоловіками – все заради подарунка

Дворічна львів'янка випала з восьмого поверху і розбилася на смерть - крик, швидка і біль матері на все життя

Лорак виходить заміж? Співачка засвітила головний доказ майбутнього весілля

У Львові переляканий малюк три дні провів на дереві - плакав і кликав на допомогу

Показати ще

Міжнародний день жертв насильницького зникнення 2017: традиції свята

Як ми вже говорили, це свято щорічно відзначається в останній день серпня. І в честь нього, щорічно проходить величезна кількість різних конференцій, де намагаються знайти рішення найважливішим питань. Так, практично всі організації, які займаються захистом прав людини, влаштовують подібні зустрічі.
В деяких місцях організовують лекції і семінари, що присвячені головним проблемам.