Міжнародний день жертв насильницького зникнення – досить складна назва, тому іноді його просто називають День зниклих без вести. Це свято дуже важливий, особливо в наш час, коли щорічно зникає величезна кількість людей. Відзначається таке свято щорічно в останній день серпня. І в честь нього, ми вирішили написати вам історію і традиції Міжнародного дня зниклих без безвісти .

Міжнародний день жертв насильницького зникнення 2017: історія свята

Такий день був створений ще в 2010 році, згідно з резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 21 грудня 2010 за активної підтримки міжнародних правозахисних організацій і Червоного Хреста. Незважаючи на те, що свято дуже молоде, питання про цієї проблеми постає вже більше 50 років. Запит про заснування Міжнародного дня безвісти зниклих був поданий представниками Латиноамериканській Федерації родичів зниклих безвісти людей.

До насильницьких зникнень зазвичай вдаються як до стратегії насадження в суспільстві атмосфери терору. Це майже завжди супроводжує знущаннями, приниженням людської гідності, і майже завжди закінчується смертю. Якщо вірити статистиці, то дуже багато подібних випадків проходить за участю держави, або навіть при її підтримці.

За останні кілька років у 80 країнах світу, жертвами насильницького зникнення стало більше 50 тисяч чоловік.

Популярні новини зараз
Українцям приготували подорожчання ще двох тарифів: за що доведеться платити більше Українці поспішають зняти готівку через ліміти: скільки вдасться отримати протягом доби Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми Українці отримають рахунки за світло з несподіваними сумами: підвищення тарифу відчують не всі
Показати ще

Міжнародний день жертв насильницького зникнення 2017: традиції свята

Як ми вже говорили, це свято щорічно відзначається в останній день серпня. І в честь нього, щорічно проходить величезна кількість різних конференцій, де намагаються знайти рішення найважливішим питань. Так, практично всі організації, які займаються захистом прав людини, влаштовують подібні зустрічі.
В деяких місцях організовують лекції і семінари, що присвячені головним проблемам.