В рамках обміну заручниками з полону терористів "ДНР" звільнили бійця 56-ї бригади Володимира Гізуна, якого не було в списках на обмін.

Про це розповіла волонтер Наталя Попова в Facebook.

За її словами, Про звільнення Гізуна, який знаходився в полоні терористів більше двох років, стало відомо в останній момент.

"Вночі перед обміном в камеру зайшли "ордловці" і сказали: "Готуйся на завтра! ". Питаю у Вови: "Як так могло статися? ". Відповідає: "Молився Господу ... Молився Миколі Угоднику ... Просив диво", - розповіла Попова.

Вона додала, що Гізуна разом з іншими військовими доставили до Київського військового госпіталю.

Сьогодні з полону звільнено ще одного волинянина!! ВОЛОДЯ ГІЗУН з Любохин Старовижівського району !! З 56...

Posted by Наталія Попова on Wednesday, 27 December 2017

За словами заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Юрія Гримчака, під час переговорів з обміну полоненими терористи погоджувалися передати українській стороні лише 57 чоловік.

"Ось за ці місяці наші домоглися того, що в список були внесені ще люди, за якими було підтверджено, що вони там знаходяться", - розповів Гримчак "Апострофу".

Як відомо, в результаті бойовики звільнили 74 особи, на підконтрольну Україні територію прибули 73. Натомість терористи повинні були отримати 306 чоловік, але 43 людини відмовилися їхати на окуповані території.

Популярні новини зараз

Ірина Білик відправила молодшого сина до свого батька Аслана Ахмадова: відриваються на повну

Тоня Матвієнко показала улюблене хобі свого брата-ченця: робить неймовірні речі

Дружина Віктора Павлика Катерина Репяхова показала свій гардероб після народження сина: "Шо попало"

Донька Ольги Сумської Тоня Паперна зворушила українців: "Ходите по хмарах"

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", утримуваний на українській стороні екс-мер Торецькому Володимир Сліпцов, якого повинні були передати бойовикам "ДНР" в ході обміну полоненими, передумав повертатися на окуповану терріторіію і сховався в автобусі журналістів. В результаті, Сліпцов відправився разом з журналістами в зворотному напрямку. Екс-мер Торецька буде і далі відбувати покарання в Україні.