Українці масово вшановують пам'ять американського сенатора Джона Маккейна. До посольства США у Києві несуть квіти.

"Це воїн з великої букви і величезний друг нашої країни, я так вважаю. Коли дізналась про його смерть, плакала через це від чистого серця", - зазначила киянка, яка прийшла вшанувати пам'ять Маккейна.

"Він був на Майдані і це було днями, після ночі з 11 на 12 грудня, хто знає, той зрозуміє мене, і кожне слово цієї людини врізалося мені в серце", - наголосив чоловік, який прийшов вшанувати пам'ять Маккейна.

Другом України Джона Маккейна назвав і Петро Порошенко, адже сенатор критикував діяльність президента РФ Володимира Путіна і виступав за надання летальної зброї Україні у боротьбі з російською агресією. У своїй промові Петро Порошенко згадав, як у грудні 2016 року Маккейн разом з ним їздив на Донбас.

Популярні новини зараз

"Ідеальний чоловік" Льоша Тригубенко не став новим "Холостяком": головна причина з перших вуст

Дан Балан зворушив Тіну Кароль романтичним жестом до її 36-річчя: "Дорога..."

"Стане матусею", - 45-річна Наталія Могилевська заінтригувала українців

Епіфаній відшукав у Біблії пророцтво для України 100-річної давнини

Показати ще

"Великий державний діяч і великий друг України, який, коли я йому запропонував разом зі мною поїхати до українських "морпіхів" в Широкино, переніс свій візит до Грузії і сказав: "Моє місце тут".

За 10 км, коли ми під'їжджали до Широкино, моя служба безпеки президента повідомила, що на місці розташування морських піхотинців ворог відкрив артилерійський вогонь. Я сказав Джону: "Слухай, ти американський сенатор і тобі необов'язково там бути. Я, як президент, маю бути зі своїми воїнами".

І це був перший раз, коли Джон образився на мене навіть за те, що я подумав йому це запропонувати. І ми маємо фантастичну річ, коли він разом з нашими воїнами каже, що Росія заплатить свою велику ціну за цю абсолютно безвідповідальну авантюру і він все своє життя присвячував тому, щоб захистити Україну і українців", - зазначив Петро Порошенко.

Нагадаємо, користувачі мережі сумують через смерть американського сенатора від Республіканської партії Джона Маккейна, якому в 2017 році діагностували рак мозку.

У соцмережах з'явилося безліч постів, в яких користувачі писали слова підтримки родині Маккейна і всім близьким сенатора.

"Україна втратила справжнього друга!"

"Дуже шкода. Помер Джон Маккейн, який сказав: "Страх - це можливість для сміливості, а не доказ боягузтва".

"Дуже сміливий чоловік"

"Спасибі, друже! Відпочивайте з миром"

"Критика Путіна як смертельний діагноз", - зазначили користувачі.

Як повідомляв раніше Знай.ua, смерть американського сенатора від Республіканської партії Джона Маккейна викликала ажіотаж у мережі. Росіяни на цю новину відреагували вкрай злісно, обливши покійного брудом в мережі.

Також Знай.ua писав про те, що глава Чечні Рамзан Кадиров прокоментував смерть американського сенатора Джона Маккейна.