У суботу, 25 серпня помер американський сенатор-республіканець Джон Маккейн, якого називали великим другом України за активну підтримку країни і жорстку критику Росії.

Крім того, він не підтримував політику президента США Дональда Трампа. Коли в травні 2018 року він зрозумів, що хворобу не перемогти, Маккейн склав список тих, кого хотів би запросити на свої похорони.

The New York Times повідомила, що серед запрошених не виявилося імені Трампа. Маккейн сказав сім'ї, що замість президента на службі повинен бути присутнім віце-президент Майк Пенс.

Пропонуємо читачам прочитати головні цитати легендарного політика.

Про Україну (під час виступу на Евромайдане 15 грудня 2013 року)

Популярні новини зараз

Відкинутий Златою Огнєвіч Максим Тарапата знайшов розраду в обіймах кучерявої красуні :"Я балдію"

33-річний шеф-кухар забив татуюваннями майже все тіло за 2 мільйони гривень: "Найболючіше в попі"

Володарка найбільших сідниць у світі Наташа Краун вийшла полювати на холостяків у леопардових лосинах: "Схожа на рибу"

Колишня "Холостячка" Ксенія Мішина зізналася, до кого її ревнував Олександр Еллерт і чи зраджував їй: "Саша позбавив мене невинності"

Показати ще

Ваша мирна боротьба надихнула всю країну на зміни. Ми знаходимося тут, щоб підтримати вашу справедливу справу і право змінити свою долю вільно, мирно і демократично. І ваша доля, як ми вважаємо, знаходиться в об'єднаній Європі - Україна дасть Європі краще, і Європа дасть краще Україні. Америка разом з вами!

Про зброю для України

Ми будемо жити з вічним соромом через те, що не дали українцям зброю, щоб вони захистили себе.

У відповідь на запрошення відвідати вибори в "ЛНР"

Я не беру участь у спостереженні на виборах в уявних країнах.

Про конфлікт Росії і України

Лідери України описують стратегію президента Росії Володимира Путіна як у (комп'ютерній) грі Pac-Man - укус території України за укусом досить невеликими порціями, щоб не викликати масштабної міжнародної реакції. Але в цей момент має стати очевидно всім, що Путін не хоче дипломатичного вирішення конфлікту. Він прагне домінувати в Україні.

Нагадаємо, що в неділю, 26 серпня, з життя пішов американський сенатор-республіканець Джон Маккейн у віці 81 року.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", американський сенатор-республіканець Джон Маккейн, більше року проходив лікування від пухлини мозку, прийняв радикальне рішення відмовитися від подальшого лікування пухлини мозку, яка була діагностована у нього в 2017 році.

Також портал "Знай.uа" повідомляв про те, що дружина американського сенатора Джона Маккейна, прокоментувала його рішення відмовитися від лікування пухлини мозок.