Інцидент стався в одній і психіатричних лікарень Дніпропетровської області. Виявилося, що недобросовісні працівники, щоб отримати незаконним шляхом трохи грошей, знущалися над хворими. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Дніпропетровської області.

У Днепропетропетровской області викрили працівники психіатричної лікарні, які утримували пацієнтів не тільки без їжі, але без води заради кількох тисяч гривень. Правоохоронними органами були встановлені подробиці цього нелюдського вчинку.

Було встановлено, що працівники КЗ "Дніпропетровська клінічна психіатрична лікарня" ДОР у примусовій формі вивезли 7 хворих в непристосованому для перевезення людей транспорті в іншу місцевість. Там вони тримали пацієнтів без умов проживання, їжі, води, засобів гігієни і ліків.

При цьому недобросовісні працівники психіатричного закладу обманним шляхом заволоділи грошима цих пацієнтів на суму понад 4 тисячі гривень. Гроші були їм потрібні нібито для купівлі паливно-мастильних матеріалів.

Популярні новини зараз

Британські міноносці мчать до берегів України: путінським коритам буде страшно

Ведучий "Холостяка" Григорій Решетник розповів про інтим між учасниками проекту: "Сподіваюся був"

Дмитро Комаров зі "Світу навиворіт" показав лисицю з людською головою: "Складно повірити"

Ранкова звичка більшості людей виявилася шкідливою, медик все пояснив: "Не пийте каву"

Показати ще

На працівників психіатричної лікарні було заведено кримінальне провадження за ч. 2 ст. 365 і ч. 1 ст. 190 за фактом перевищення службових повноважень та шахрайства.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" у школі російської селища Велика Іжора (Ломоносовський район, Ленінградська область) однокласники били ногами 12-річного хлопчика із-за того, що він народився в Івано-Франківській області.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

Побиття 6-класника 17 квітня в кабінеті математики однолітки зняли на відео.

За словами сусідів, дитина систематично повертається додому побитим. Причиною називають його походження. Його дражнять, хоча в школі навчається з першого класу.

За словами матері, Наталії, вона перебралася в Росію дев'ять років тому, працює соціальним працівником, людина військовослужбовець. Класний керівник хлопчика Сухова Марія відповіла, що знала про те, що дитину кривдять.