За версією церковників Російської православної церкви анонімність в інтернеті - це право сатани.

Як пише ВВС, про це сказав заступник голови синодального відділу Російської православної церкви (РПЦ) зі зв'язків з громадськістю та ЗМІ Вахтанг Кипшидзе. "У певних випадках людина має право на таємницю свого життя, наприклад при здачі аналізів на ВІЛ. Однак анонімність, на жаль, найчастіше стає синонімом безвідповідальності", - зазначив церковник.

За його словами, саме анонімність знищує особистість. "Через анонімність в мережі відбуваються" диявольські диверсії", яким можна протистояти, виробивши "імунітет і інтолерантність", - зазначив священнослужитель.

У зв'язку з цим батюшка підтримує дії влади по забороні месенджера Telegram. За його словами, влада має право розглядати закони, спрямовані на боротьбу з тероризмом і екстремізмом.

У мережі слова церковника висміяли.

Популярні новини зараз

Щеня віддячило своєму рятівнику, перетворившись на циркового гімнаста - "Ніколи не зупиниться"

Ексдружина Віктора Павліка показала кабінет колишнього в квартирі, з якої він її виганяє: "Пішов, але речі не забрав"

Українка з інвалідністю звинуватила медиків у знущаннях в ковід-лікарні: "Щодня плачу та мучаюсь від болю"

Українець прославив Карпати неймовірним знімком на весь світ: захоплює дух, поки гори огортає снігом

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Поклонська шокувала новим божевільним заявою. На цей раз вона вирішила навести порядок в РПЦ, і відлучити від неї всіх, хто причетний до "хулі на дух святий" - саме так, за словами Поклонский, церква кваліфікувала фільм "Матильда".