Вельми незвичайне послання "герою паркування" написали місцеві жителі Львова. Про це написав у соціальних мережах Андрій Мицак.

"Думаю, потрібно дублювати написи "не паркувати" литовською і польською мовами, тому що не всім зрозуміло", - зазначив він.


"Якби ти знав, яке у мене було бажання, відкривши ворота,**бать з розгону тобі в бік... Не вмієш читати?" - йдеться в листі, залишеному "герою паркування".

Популярні новини зараз
Про пенсію можна не мріяти: доведеться працювати до 75 років Тримайте генератори напоготові: блекаути повернуться - названо найважчі місяці Не тільки гречка: через подорожчання українці розкупили ще одну крупу Готуйте запаси та садіть городи: українців попередили про загрозу голоду
Показати ще

"Може, не побачив", "Потрібно було відкрити, з усієї сили. І нехай викликає 102", "Просто потрібно було написати кров'ю", "Написати "Дебілам не паркуватися", "Що дивуватися, якщо мізків немає", "Гарний почерк", - пишуть в інтернеті.

Як повідомляв портал "Знай.uа" нахабний киянин прославився в мережі своїм умінням, а точніше незнанням, як потрібно паркуватися. Із-за чергового автохама, на одній з головних вулиць столиці зупинився рух трамваїв і сталася аварія.