21 листопада всі віруючі відзначають дуже важливе церковне свято - День святого Михайла 2017. Ну і не дивно, що в цей день є чимало різних традицій і заборон. І саме про них ми і хочемо розповісти вам більше.

Михайлів день 2017: історія свята

Щоб зрозуміти, які є заборони в Михайлів день потрібно спочатку дізнатися історію цього свята. 21 листопада в церкві прийнято згадувати ідеальних творінь Бога - ангелів та архангелів. Так само в цей день православні віруючі відзначають Собор Архистратига Божого Михаїла і всіх Небесних Сил Безтілесних.

А Михайлів день відзначають, тому що саме він вважається головним заступником людини, а також душ померлих людей. За повір'ями саме він охороняє ворота в Рай і керує божим військом, яке захищає Закон Господа. Вважається, що саме він вважається найбільш наближеним до Господа.

Михайлів день 2017: що не можна робити в свято

Популярні новини зараз

Данилко не встояв перед попою Полякової на "Масці": Оля нагнулася прямо перед ним

Молода дівчина вийшла заміж за п'ятьох братів і приголомшила світ: "Сплю по черзі..."

"Дитина" Тіни Кароль і Дана Балана зворушила українців: кароока дівчинка з бантиком

Вагітна дружина Віктора Павлика здивувала подробицями про дитину: "Плакала пів години"

Показати ще

Тут в кращих традиціях релігійних свят. Адже вважається, що в Михайлів день не можна займатися важкою працею. Якщо ви хочете щось відремонтувати, або просто прибрати в будинку, то краще зайнятися цим в інший день. Ті, хто порушать цю заборону на Михайлів день, будуть покарані різними неприємностями.

Крім цього, вважається, що в Михайлів день не можна сваритися і лихословити. Особливо в колі сім'ї. Не можна сваритися ні з ким. У церкві кажуть, що вся негативна енергія в цей день буде повертатися назад втричі.

Не можна відмовляти в милостині. Якщо до вас підійде бідняк і проситиме милостині, то не можна пройти повз. Вважається, що ви можете опинитися на його місці незабаром.

Дивіться: Михайлов день. Архангел Михайло.

Тепер ви знаєте, які заборони є в Михайлів день, і можете не переживати, що зробите щось не так.