Митники "згодували" мишам 2 тонни горіхів

поділитись
Вартість горіхів становила понад 176 тисяч гривень

1957 кілограмів волоських горіхів, що були в переліку товарів, затриманих митниками за фактами порушень закону, і планувалися до розподілу між БО, дитбудинками сімейного типу й нужденними, раптово пропали.

Згодом представник Сумської митниці під час засідання комісії з розподілу конфіскованого майна дав досить несподіване пояснення того, куди вони поділися, передає місцевий портал "Данкор".

За рішенням суду, конфіскований товар продавали на відкритому аукціоні через електронні торги. Проте під цю категорію не потрапляли продукти харчування сумнівного походження без сертифікатів якості. Вони, як і піратська продукція та підробки відомих брендів, підлягають знищенню.

Долею таких товарів як правило розпоряджається спеціальна комісія при обласному управлінні юстиції, куди входять співробітники виконавчої служби, фіскали, митники і представники благодійних організацій.

Під час нещодавнього засідання комісія взялася розподіляти конфіскат між багатодітними родинами і громадськими організаціями. Після того, як взуття, одяг та інші речі були прилаштовані, дійшла черга до продуктів.

І якщо спирт невідомого походження, сардельки, цигарки й ковбаса відразу були відправлені в "утиль", то горіхи як калорійний і смачний продукт чиновники вирішили за краще віддати в школи та дитсадки.  Тим більше, що офіційна вартість горіхів за ринковою ціною склала понад 176 тисяч гривень, тобто 90 грн/кг.

Проте крапку в благих намірах комісії поставив вердикт представника Сумської митниці, який заявив, що ділити нічого, бо всі горіхи "з’їли гризуни".

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", миші почали жити біля людей набагато раніше за собак.

Автор матеріалу: 
Оксана Ханас
Теги: 
горіхи, миші, митниця, Суми
Вибір редакції, Суспільство
26.04.2018
Ці рядки були написані незадовго до того, як дівчина вистрибнула з вікна
0
0
10:18 26.04.2018
Тільки в одному регіоні температура трохи знизиться
0
0
10:09 26.04.2018
Психологічна реабілітація українських військових не виконується через брак норм
0
0
10:05 26.04.2018
При підписанні контракту з лікарем зайві документи не знадобляться
0
0
09:58 26.04.2018