1957 кілограмів волоських горіхів, що були в переліку товарів, затриманих митниками за фактами порушень закону, і планувалися до розподілу між БО, дитбудинками сімейного типу й нужденними, раптово пропали.

Згодом представник Сумської митниці під час засідання комісії з розподілу конфіскованого майна дав досить несподіване пояснення того, куди вони поділися, передає місцевий портал "Данкор".

За рішенням суду, конфіскований товар продавали на відкритому аукціоні через електронні торги. Проте під цю категорію не потрапляли продукти харчування сумнівного походження без сертифікатів якості. Вони, як і піратська продукція та підробки відомих брендів, підлягають знищенню.

Долею таких товарів як правило розпоряджається спеціальна комісія при обласному управлінні юстиції, куди входять співробітники виконавчої служби, фіскали, митники і представники благодійних організацій.

Під час нещодавнього засідання комісія взялася розподіляти конфіскат між багатодітними родинами і громадськими організаціями. Після того, як взуття, одяг та інші речі були прилаштовані, дійшла черга до продуктів.

Популярні новини зараз

Жінка народила дочку в 67 і нарвалася на жорстке цькування: як живе зараз найстаріша мама країни

Смугастий Дан Балан заліз між ніг до мліючої Кароль: "Тихе щастя”

Під Хмельницьким потужний вибух розніс багатоповерхівку — десятки людей опинилися на вулиці

Популярний у жінок український блогер-мільйонник помер від ковіда, залишивши трьох дітей

Показати ще

І якщо спирт невідомого походження, сардельки, цигарки й ковбаса відразу були відправлені в "утиль", то горіхи як калорійний і смачний продукт чиновники вирішили за краще віддати в школи та дитсадки.  Тим більше, що офіційна вартість горіхів за ринковою ціною склала понад 176 тисяч гривень, тобто 90 грн/кг.

Проте крапку в благих намірах комісії поставив вердикт представника Сумської митниці, який заявив, що ділити нічого, бо всі горіхи "з’їли гризуни".

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", миші почали жити біля людей набагато раніше за собак.