Останнім часом на окупованому Росією Донбасі спостерігається підозріла активність гібридної армії РФ. Все настільки серйозно, що нервує ОБСЄ.

Про надзвичайний стан на Донбасі розповів відомий український волонтер і блогер Мирослав Гай на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Так, Гай звернув свою увагу на новину, що безпілотник ОБСЄ днями виявив кілька таємних конвоїв із технікою, яку Російська Федерація "таємними стежками" і під покровом ночі переправляла через кордон на територію Донбасу. Наголошується, що це не єдина дивина, запевнив український волонтер.

Якщо вірити його даним, паралельно з активним рухом військової техніки РФ окупований Донбас відвідав ще й безпілотник військ США. На жаль, результати його розвідки досі невідомі. При цьому деякі висновки зробити все ж можна. Особливо враховуючи і раптово явну нервозність спостерігачів ОБСЄ.

Крім того, дуже насторожує ще й активізація окупанта - тільки за останню добу йому вдалося зачепити аж 4 українських захисників, на даний момент усі вони госпіталізовані.

"Ті, з ким я говорив, відзначають, що активність незвичайна", - заявив Мирослав Гай.

Також він зауважив, що незабаром має статися щось страшне.

В кінці своєї публікації волонтер закликав українців раніше часу не панікувати, оскільки командування ООС явно в курсі ситуації і готова відбити будь-яку агресію ворога.

Нагадаємо, що спеціальна моніторингова місія ОБСЄ виявила на окупованих територіях Донецької та Луганської областей десятки танків і артилерійських систем, розміщених за межами певних ділянок відводу, а також засоби протиповітряної оборони та радіоелектронної боротьби російського виробництва.

Як повідомляв портал Знай.uа, на сьогоднішній день українці, які проживають на тимчасово окупованих територіях Донбасу, дуже розчаровані "визволителями", яких колись вони так чекали.

Також портал Знай.uа писав, що загинув військовий Об'єднаних сил, з яким втратили зв'язок під час виконання бойового завдання на Донбасі 8 серпня.